Skocz do zawartości

Ankietować czy nie ankietować, oto jest pytanie


visvamitra

Ankieta  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dołączać ankietę do recenzji atramentu?



Polecane posty

Jak w tytule - osobiście widzę same zalety w dołączaniu ankiety. Nie każdy ma ochotę komentować, ale każdy może zagłosować. Jest jednak jedna poważna wada - otóż każdy głos oddany w ankiecie powoduje, że w oknie "nowa zawartość" temat przesuwa się na samą górę, mimo że nie dodano do niego żadnej treści. Idealnym rozwiązaniem byłoby przeprogramowanie silnika forum tak, by nie traktował głosów oddanych w ankiecie jako nowej zawartości. Nie wiem jednak, czy jest to do zrobienia.

 

Dajcie znać, co myślicie.

 

Ankiety na pewno zachowam w zestawieniach, ale w recenzjach, mogę z nich zrezygnować.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nieśmiało jestem przeciw, bo właśnie tak jak mówisz - taśmowo uzupełniane odpowiedzi w ankiecie wyskakują potem jako nowa odpowiedź, a mnie statystyki w lubieniu czy nielubieniu nie interesują, bardziej czytam komentarze, czasem trafne podsumowania koloru albo i określenie właściwości. Wiem, ile pracy wkładasz w recenzję i Ty i Akszugor, ale jakoś nie miałam serca wam pisać o rezygnowaniu z ankiet ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...