Skocz do zawartości

Najbardziej kobiece pióro wszechczasów


Polecane posty

Mam kilka typów:

 

Duke Chast Lady - Ten ze względu na TE:D kształty, barwę i to, że mało jest mężczyzn, którzy by się na niego zdecydowali... :D (ale w sumie też kobiet... :<)

DSCF1521.JPG

 

Sailor Tiny - Ten ze względu na swą smukłość, zgrabną stalówkę, "malutkość" i pewnie leciutkość:

 

sailor_tiny_redmarble1.jpg

 

Sheaffer Targa - bo to Sheaffer :D Bo te stalówki są piękne, a całe pióro kojarzy mi się z jakąś wziętą Panią Bussineswoman ;)
 

tt_004.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge go wyguglać, a chciałabym poznać detale (i cenę detaliczną ;)). pomożesz?

 

Jak tylko Kasiu będę coś wiedzieć o cenie i dostępności, niezwłocznie Cię poinformuję...:)

 

Dodam tylko, że wzorki są głęboko grawerowane i wypełnione farbą, co gwarantuje ich długowieczność...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ponownie złota łopata z mojej strony, ale tego piórka nie można nie pokazać ;)

twsbi-mini-white-rose-gold.jpg

 

Źródło: http://fpgeeks.com/2014/08/save-your-pennies-the-white-twsbi-mini-with-red-gold-trim-is-coming/

Uważam je za bardzo kobiece nie tylko ze względu na kolor, ale także przez "torebkowy" rozmiar ;) Warty wzmianki jest też fakt, że przez taką a nie inną kolorystykę i "okienko" bardzo lubi się z kolorowymi atramentami albo jaśniejszym błękitem. 

 

Czyli w moim odczuciu ze wszech miar kobiecości mu odmówić nie można ;)

Spotkałem się tutaj na forum z argumentem Zutki, że pióro - podobnie jak i kobieta - powinno mieć w środku tajemnice i nie powinno pokazywać wszystkiego od razu. Uważam, że mimo "okienka" nie pokazuje :) Wręcz przeciwnie - nabiera "magii" i głębi. Czyli takiej kobiecej subtelności. 

 

Edytowano przez Murio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...