Skocz do zawartości

Oxford - addressbook


Polecane posty

Mimo stosowania na co dzień książki telefonicznej i adresowej w komórce, nie mogłem odmówić sobie przyjemności nabycia tego "adresowca" icon_wink.gif.

Co tam. Backup danych elektronicznych w formie analogowej jeszcze nikomu nie zaszkodził. Natomiast brak takiej "kopii zapasowej", to już różnie...

Notes, mocowany na stalowe, czarnej spirali i chroniony grubymi, plastikowymi okładkami wygląda tak:

pu1w.jpg

pu2h.jpg

Składa się z 72 kart, podzielonych na 7 rekordów każda.

pu8g.jpg

Układ rekordu:

pu7b.jpg

Dwie bardzo fajne sprawy:

naklejki korekcyjne...

pu9w.jpg

... i kieszenie na wizytówki, płytki CD itp.

pu6g.jpg

Papier jest biały, o gramaturze 90, nie strzępi, atrament praktycznie nie przebija na drugą stronę karty.

pu10p.jpg

Moje wymagania spełnia całkowicie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że Oxford ma papier bardziej gładki niż Rhodia. W przypadku dobrych jakościowo stalówek, to zaleta. Tylko ja jednak wiem, jak bardzo się męczyłem, żeby Serenite zaczęło pisać w Oxfordzie, podczas gdy w Rhodii nie było z nim problemów.

Zgadzam się z przedmówcą. Osobiście bardziej wolę papier taki jak w Rhodii. Chociaż codziennie częściej sięgam po A4 Oxfordu. Wszystko przez kapitalną podziałkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobry pomysł.

Jeśli nie zwrócimy na to bacznej uwagi, okres PRL-u stanie się wkrótce równie tajemniczy dla miłośników piór jak międzywojnie, gdzie mozolnie odtwarzamy historię z zachowanych fragmentów pamięci...

Znaczy... napisz tę recenzję, proszę! :ph34r:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...