Skocz do zawartości

Ja Was chyba zamorduje


Thomas

Polecane posty

Witam Serdecznie wszystkich uzależnionych pióromaniaków.

Moja groźba z tematu maila jest jak najbardziej uzasadniona. Już tłumaczę dlaczego.

Żyje sobie człowiek spokojnie, odkłada zarobione grosiki do skarpety i któregoś pięknego wieczora nieświadom zagrożenia zagląda na Wasze forum, czyta, czyta, czyta...i co?

I tak się wciąga że szlag trafia cały misterny plan oszczędzania.

W skarpecie zrobiła się dziura jak lej po bombie i wygląda na to, że tak już zostanie.

Najpierw kupione pióro, potem etui do tegoż pióra następnie dwie flaszki atrametu trzecia flacha już zamówiona, płynie do mnie z kraju kwitnącej wiśni i już upatrzone kolejne pióro, do którego oczki mi się śmieją.

Obok logo Waszego forum powinniście dać wyraźne ostrzeżenie, że zaglądanie grozi ciężkim uzależnieniem i drenażem portfela :-)

Trzymajcie się ciepło (to chyba nie będzie trudne przy takich upałach) i do zobaczenia na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rittel

zapóźno, już tam zaglądałem swego czsu.

Szczęśliwie skończyło się tylko na zakupie Tissota PR516 i Gshocka GW 6900A, ale i tak bolało.

Od tego czsu już tam nie zaglądam ;-)

Piter22

Ha, przypadkiem Sailor 1911 to właśnie to pióro, o którym pisałem że "oczki mi się do niego śmieją" także i u mnie ono mam nadzieję niedługo zagości.

Kasiasemba, Ann

Dobrze,że tu sami swoi, bo jak mnie za rok komornik będzie ganiał za niezapłacone rachunki to przynajmniej na forum mnie zrozumiecie i będę miał komu wypłakać się w mankiet :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

o dziwo trafilem tu z forum o zegarkach sic! ale przyznam ze zegarki to o wiele bardziej kosztowne hobby. tutaj za 2k jest pioro z najwyzszej polki (poza limitkami) a tam... 2k to "budzetowiec" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj za 2k jest pioro z najwyzszej polki (poza limitkami) a tam... 2k to "budzetowiec" 

Pióra za 2k zwykle można upolować w cenach poniżej 1k. :)

Co jest o tyle istotne, że jeśli tempo podwyżek się utrzyma, niedługo poniżej 2 tysiaków w sklepie nie uświadczy się normalnej złotej stalówki.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Lang may yer lum reek!

 

Ja na szczęście nie muszę zbierać na Golfa ale po tym jak mi się bawełniany sweter zbuntował w praniu to mogę zbierać na golf. ;-)

Zegarki faktycznie droższe - raz po raz zdarza mi się zanurzyć w internetowe oglądanie czasomierzy i za każdym razem ceny mnie negatywnie zaskakują. Chyba nie potrafię zrozumieć co tyle kosztuje w G-shocku więc się przez ceny z nich wyleczyłem, mój Tissot wymaga serwisu więc klasyczne zegarki też mnie nie przekonują do wydania fortuny. Potrafię dostrzec piękno ruchu wskazówki w zegarku mechanicznym ale myślę, że Seiko 5 w pełni by mi wystarczył. A na co dzień kwarcowy Casio w klasycznej szacie na razie wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tyle kosztuje w G-shocku? To samo co w ifonie czy Ipadzie za ponad 3000 zł - czyli marka i dobry marketing :-)

Jak ktoś potrafi się z tego wyleczyć jak Ty z G-shocka to jest do przodu ładnych parę groszy, a jak nie, to płacz i płać człowieku :-D

To oczywiście dobre jakościowo produkty,ale cena wzięta z sufitu przynajmniej jak na nasze polskie warunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój miał, na ten przykład, cytuję kolegę pitera, najbardziej z.....ą stalówkę na świecie :lol:

Mój też miał, ale się zawziąłem, nakupiłem micromesha i już jest lepiej. :P

Do tego stopnia, że ostatnimi czasy przybyły mi trzy kolejne.

 

Chyba w którymś momencie naprawdę mieli felerną serię. Pomijając fakt, że H-F w wersji 21K to nawet nie igła, tylko po prostu szydło.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...