Skocz do zawartości

Dzieńdobry wszystkim!


calligraphic_bat

Polecane posty

Zdecydowałam się w końcu zarejstrować na forum które ostatnio całkiem mi pomogło.

Jestem początkująca w temacie piór, ale kaligrafi, przyznaje sie bez bicia krecila mnie zawsze :).

Mania pisania i estetyki stron "męczy" mnie chyba od zawsze, w podstawówce już byłam gotowa wyrywać strony, gdy coś było napisane innym długopisem/nie tak jak chciałam...

Staranne pismo to coś o co walczę od ho ho ho :)

Muszę przyznać, że jestem tu też by zmotywować się do powrotu do treningu kaligrafii jako takiej, pogłębiania wiedzy i stawaniu sie w tym lepszą. Na razie trenowalam na pisakach do kaligrafi, może zdecyduje sie na jakieś staloweczki? Do piór przyzwyczajam się... Powoli.

Jak chyba każdy posiadalam w dzieciństwie tanie buble, parę plastikowych parkerow, dziś sie nie dziwię, że wolalam pisać dlugopisami! Mam drobne pismo, a pisanie vectorem z M ka... Wiele prób, zero powodzenia.

Ten związek nie miał sensu.

Dopiero otrzymanie Watermana Audace z Fka dało mi nadzieję, że kiedyś odnajde ideał.

Jestem na etapie kupowania pióra, właściwie dzięki recenzjom z tego forum zdecydowałam się na Kaweco Classic Sport, coś na moją obecną kieszeń a co mam nadzieję mnie nie zawiedzie.

Jeszcze raz witam wszystkich, mam nadzieję, że skorzystam z doświadczenia zebranych tu pióropisaczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...