Skocz do zawartości

Witam wszystkich.


delmariano

Polecane posty

Jakieś pół roku temu kupiłem swojej lepszej połówce póro wieczne. Nie był to model z najwyższej półki, a mianowicie Sheaffer VFM. To był taki skromny podarunek. Wtedy nie byłem żadnym fascynatem piór. Nie znałem się na nich. Co prawda teraz też nie znam się za bardzo, ale pomimo tego, że pióro to dla mnie temat dość abstrakcyjny, to w pewnym momencie coś się zmieniło. Otóż moja lepsza połówka w swoim piórze wypisała cały atrament z naboju i pióro wyschło. Przestało pisać, a ona poprosiła mnie o usunięcie tej niedogodności. Oczywiście będąc uczynnym pomogłem jej. Kiedy pióro zaczęło pisać wpadłem w fascynację pisaniem nim. Oczywiście nie dużo, ale 10minutowy kontakt sprawił, że zapragnąłem mieć swoje własne pióro. Pióro, które będzie mi zastepować tonę długopisów w domu. Jedyny i niepowtarzalny atrybut piśmienniczy na moim biórku i w kieszeni.

 

Na chwilę obecną przeglądam oferty różnych producentów, ale za każdym razem droga prowadzi do jednej marki. Sheaffer.

 

Oto krótka historia, która sprawiła,że wpadłem w fascynację piórami wiecznymi i że znalazłem to forum,

 

Nazywam się Mariusz.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...