Skocz do zawartości

Spotkanie PWF w Warszawie - 12 lipca - informacje i zapisy


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tak, a mi nieprzewidziana choroba (a czy bywają przewidziane?) uniemożliwiła dojechanie i pomacanie paru piór... Może następnym razem. Jak często się te spotkania odbywają, że tak zapytam?

 

Szkoda, że nie udało Ci się przybyć. Powrotu do zdrowia :).

 

Kolejne spotkanie forumowe jest planowane na przełomie września i października. Zobaczymy się także w listopadzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok w ogóle jakiś się zrobił przełomowy, wreszcie spotkania odbywają się z przyzwoitą częstotliwością.

Mniejsza, czy wystarczy nowego materiału na każde. Grunt, że można się spotkać, pogadać, pomacać cudze zdobycze po tłoczkach i stalówkach... ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok w ogóle jakiś się zrobił przełomowy, wreszcie spotkania odbywają się z przyzwoitą częstotliwością.

Mniejsza, czy wystarczy nowego materiału na każde. Grunt, że można się spotkać, pogadać, pomacać cudze zdobycze po tłoczkach i stalówkach... ^_^

jestes chyba jedyną znana mi osobą, która potrafi w jednym zdaniu zawrzeć pochwałę i krytykę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samokrytykę, bo mógłbym poświęcić więcej czasu i wybrać jakieś ciekawsze rzeczy do pokazania. <_<

Tylko że jak już przynoszę, wypadałoby napełnić. A ciągle mam napełnione te mniej ciekawe. I tak to się kręci od jednego spotkania do drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze dziekuje za spotkanie i faktycznie: ja takze  przed kolegium wyglosic samokrytyke :)

tak sie zakrecilam ze nie wzielam swoich piorek do pokazania, nastepnym razem.... bedzie i Waterman i Shaeferrrryy i co tam znajdę jeszcze..

dzieki raz jeszcze za Spotkanie przez duze S :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błękitny #12 jest świetny, bardzo dobry odcień i genialne cieniowanie. Zapisałem nim już kilkanaście stron (w większości alfabetem ;)), turkusowego i zielonego jeszcze nie tankowałem.

Ps. Zapraszam do odwiedzenia "Forum od kuchni" i zapoznania się z pomysłem na identyfikator PWF.

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samokrytykę, bo mógłbym poświęcić więcej czasu i wybrać jakieś ciekawsze rzeczy do pokazania. <_<

Tylko że jak już przynoszę, wypadałoby napełnić. A ciągle mam napełnione te mniej ciekawe. I tak to się kręci od jednego spotkania do drugiego.

zawsze można zamoczyć w jakim kałamarzu, nie brakuje ich raczej na spotkaniach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...