Skocz do zawartości

Spotkanie PWF w Warszawie - 12 lipca - informacje i zapisy


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bardzo mi przykro, leżę i tarzam się w duszy mękach, gdyż albowiem w ostatniej chwili (czyt. wczoraj rano) zmogło mnie choróbsko i niestety nie dam rady przyjechać. Tak więc życzę Wam miłej zabawy i po raz kolejny obejdę się ze smakiem fotorelacją... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bosa - przemyśl to jeszcze, mam dla ciebie próbkę Yama-Budo.

 

:cry:  :cry:  :cry:

 

Niestety tu nie ma nic do przemyślania... Po prostu nie mogę się ruszać :( Więc dopóki nie przyśle ktoś helikoptera z noszami to kiepsko to widzę  :cry:

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, leżę i tarzam się w duszy mękach, gdyż albowiem w ostatniej chwili (czyt. wczoraj rano) zmogło mnie choróbsko i niestety nie dam rady przyjechać. Tak więc życzę Wam miłej zabawy i po raz kolejny obejdę się ze smakiem fotorelacją... 

 

Przykro nam wszystkim Bosa. Wracaj do zdrowia. Administracja tymczasem udaje się tańczyć w deszczu prosząc o promienie słońca. Jeżeli i to nie przyniesie rezultatów, widzimy się we wnętrzu (zamiast ogródku) kawiarni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle było tematów do dyskusji i ciekawych piór oraz atramentów do obejrzenia, że o fotografii zwyczajnie zapomniałem. Fotorelacja ograniczyła się siłą rzeczy do trzech zdjęć podsumowujących.

 

Były pióra współczesne:

 

3-10.jpg

 

Atramenty:

 

1-11.jpg

 

I fantastyczne pióra z duszą:

 

2-12.jpg

 

Kto nie był, niech żałuje! Bardzo udane spotkanie.

 

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za wyrozumiałość w związku z dodatkowym zamieszaniem spowodowanym przez deszcz. Do następnego zlotu pióromaniaków  :thumbup:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako początkujący forumowicz po raz pierwszy uczestniczący w spotkaniu bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie. Wiele ciekawych piór, kolorowych inkaustów (ta kolorowa kartka na zdjęciu ArielN'a to "zapis" mojej rozmowy z Nicponiem :zdrowie:) a przede wszystkim wielu ciekawych ludzi, czyli Was wszystkich :D. Dziękuję :thumbup:

 

Z wrażenia zapomniałem o robieniu zdjęć i sfotografowałem tylko bardzo ładną parkę Edisonów.

Mam nadzieję że zdjęcia oddadzą piękno tych tych piór, a właściciel nie ma nic przeciwko tym fotkom ;).

 

47e0649d33a6252emed.jpg

 

f82298d4330dca2dmed.jpg

 

Niestety z wrażenia zapomniałem sfotografować pięknego Sheaffer'a Valianta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele nowych twarzy i Edison na pudełku od Regala  :rechot:  doskonała kompozycja :D

 

trochę żałuję, że mnie nie przywiało, mój wyjazd planowany na Wschód też się nie odbył, ale niestety - siła wyższa, czyli rządząca w domu czarna psica wymaga spacerów  :headsmack:

 

we wrześniu skroimy z Kasią spotkanie, jakiego świat nie widział! damy znać odpowiednio wcześniej, oby te nowe twarzyczki i nam się pokazały ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...