Skocz do zawartości

czołem!


bcelejewski

Polecane posty

Witam wszystkich piszących, znaleźć się w takim nobliwym gronie to już wielki radość. 

 

Muszę podziękować, bo dzięki Wam znalazłem dużo informacji, które jeszcze bardziej skomplikowały mój wybór.

 

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z piórami to nie ukrywam, że zawsze już od szkoły podstawowej z zazdrością spoglądałem na pelikana kolegi z ławki, czasem dawał mi nim pisać, a ten charakterystyczny atrament zapadł mi w pamięć.

 

Sam nie dorobiłem się nigdy porządnego urządzenia, dostawałem stosy parkerów - oczywiście plastikowych. Kiedyś sprawiłem sobie bez zasięgnięcia opinii parkera w wersji aluminiowej...

 

Nie ukrywam, że przez długi czas wiara w dobre pióra za rozsądną cenę u mnie umarło. Zacząłem z przypadku notować w moleskinie - pierwszy był prezentem, kolejne zdecydowanym wyborem (wiem, że macie uwagi do papieru itd, nie są mi obce te refleksje). Na pewno ten kto używał, zna różne formy jego zastosowania PDA, GTD..... tutaj idealnie sprawdzał się prosty w swojej formie długopis żelowy Pilot G-2. Wszystko jest w nim akurat, grubość, kolor, że w zasadzie kosztuje niewiele, jakość. Jest natomiast jeden duży minus - nie jest trwałym urządzeniem codziennego użytku które sprawiałoby radość z obcowania z nim. Pewnie domyślacie się w związku z tym, że to skłoniło mnie do poszukiwania czegoś ciekawszego. Pokusiłem się nawet swego czasu na dedykowany dla moleskina długopis w zastraszającej jak na plastik cenie...

 

W końcu wylądowałem przed google, które zasugerowało mi wejście na stronę z dedykowanymi dla moleskine piórami. Żmudnie wyszukiwałem kolejne modele (część oczywiście niedostępna w polsce, na allegro). Trafiłem na Lamy a z lamy prosto do Was.

 

Od dziś jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Chętnie podzielę się refleksjami co do jego funkcjonalności.

 

Dzięki jeszcze raz.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...