Skocz do zawartości

Fountain Pen Day


kasiasemba

Polecane posty

7.11.2014 wypada Fountain Pen Day. Można się do woli i bez skrupułów oddać przyjemności pisania piórem, rozmów o nim i spotkaniom z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję :)

 

Na sąsiednim forum uradzono, że zamiast organizować jedno wielkie, walne spotkanie z tej okazji, zorganizowanych zostanie kilka, w tym samym dniu, w różnych miastach. UWAGA - 7.11 to oficjalna data, spotkania odbędą się w SOBOTĘ, 8.11.

W tej chwili wiadomo o trzech miastach - Katowice, Warszawa i Poznań.

 

W Poznaniu osobą organizującą i koordynującą będę ja :) Data znana, miejsce i czas jeszcze nie (choć mam kilka pomysłów), zajmę się tym w lipcu po powrocie z wakacji.

 

Chciałabym zaprosić kilku gości, ale szczegóły zdradzę, kiedy sama je poznam.

 

Tymczasem prosiłabym osoby chętne na spotkanie do wpisywania się na listę :) (równolegle powstaje lista na brązowym, połączę je gdy przyjdzie czas albo będę aktualizować na bieżąco. (Inne miasta tez oczywiście się tam wpisują)).

 

1. kasiasemba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działam szybko (ale niespodzianka ;)), właśnie rozmawiałam z panią Barbara Wilińską (http://www.barbarawilinska.com/kaligrafia.html), która chętnie poprowadzi warsztaty kaligrafii na spotkaniu w Poznaniu :) na ten temat wkrótce obszerniejsza informacja!

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...