Skocz do zawartości

Witam szanowne grono pióromaniaków!


T-FoxPL

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam na imię Tomek. Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z piórami i gdy przeszukiwałem sieć w celu poszerzenia swojej wiedzy o tych zacnych narzędziach natknąłem się na wasze forum. Po tym jak przeczytałem rożne tematy znajdujące się na tej stronie, urzekł mnie sposób w jaki wyrażacie się o piórach i uznałem, że nigdzie indziej nie złapię takiego bakcyla na pióra jak tutaj. ;) Mam nadzieję, że wkrótce pomożecie mi w wyborze pierwszego pisadła.

Pozdrawiam wszystkich.
Tomek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła i moc!

Tomasz Lis? fiu, fiu, a ja taki nieuczesany.

 

Zgadłeś; nazwisko z lekka medialne. Ma to swoje plusy jaki i minusy niestety. 

A co do objawów piórozy to już chyba jakieś posiadam, ponieważ po przeglądaniu ofert sklepów spodobało mi się wiele piór i stwierdziłem, że prędzej czy później muszę mieć jej wszystkie. :D 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i czuj się dobrze wśród innych zadżumionych...

Piszesz :" A co do objawów piórozy to już chyba jakieś posiadam, ponieważ po przeglądaniu ofert sklepów spodobało mi się wiele piór i stwierdziłem, że prędzej czy później muszę mieć jej wszystkie. :D "

Nieszczęsny - nie wziąłeś pod uwagę wszystkich piór, których już nie ma w sklepach, ale są w różnych rękach i można (czyli trzeba) je WSZYSTKIE kupić. :D (Myślę tu o e-zatoce i innych odpowiednikach...)

No ale na początek określ co-nieco jakie by Ci się pióro marzyło (kształt, kolor, tęgość stalówki itd...)

Coś pomożemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...