Skocz do zawartości

Montblanc Meisterstück Bordeaux


Polecane posty

Jeśli to jest oryginał, to MB 144, więc skuwka jak najbardziej powinna być wciskana. Nie podoba mi się wygląd pierścienia przy stalówce. Albo jest tak "zeżarty", albo po prostu jest nieprawidłowy (podróbka), albo ktoś coś przy nim majstrował. Jeśli to nie wina zdjęcia, pióro może nie być warte tej ceny, ze względu na "stan ogólny".

 

Jest chociaż oryginalny konwerter w zestawie?

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie informacje. W takim razie wniosek jest prosty ogarnac lepsze zdjęcia i wrzucić do Waszej oceny. Mam nadzieje, ze będzie to możliwe.

Pytanie o konwerter mnie jeszcze bardziej zAstanawia, podpytam mam nadzieje jutro.

Podpytam rownież czy np ma dowód zakupu, który by wiele chyba mógł pomoc.

Mam nadzieje, ze to oryginał i tylko wina zdjęcia nasuwa wiele pytań. Wiadomo zawsze lepiej byc pewnym co i jak, wiec dzieki bardzo za zainteresowanie i pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem kolejne zdjecie ale tez nie urywa.....

 

Nie wiem czy mi sie uda je uzyskac, zeby strzelic kilka makro zdjec i tu wrzucic ale moze cos pomoze. jak nie to hm bede myslec.

 

Wrzuce kilka linkow ze snapshotami. 

 

 

Pytanie, czy do tego modelu konwerter byl zawsze czy to jest, ze sie kupowalo tylko na naboje?

 

link to zdjec: http://pokazywarka.pl/vci6wg/

 

mozna cos wiecej powiedziec?

 

Dzieki,

Dawid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Alveryn napisał w poprzednim poście - pierścień przy stalówce nie wygląda tak jak powinien.

Nic więcej nie da się powiedzieć na podstawie tej fotki. Jeśli właściciel nie chce/ nie może przysłać lepszych zdjęć

to ja bym odpuścił. To jedno zdjęcie może być po prostu z netu - wcale nie musi pokazywać akurat tego pióra, które ew. kupisz.

Co do konwertera - nie wiem co masz na myśli pisząc że był "zawsze". Jeśli był w komplecie przy zakupie to ktoś mógł go wyrzucić,

wrzucić do szuflady, zapomnieć, sprzedać etc - szczególnie jeśli używał naboi. Oryginalny w moim piórze jest wkręcany w pióro

nie wkładany, opisany MONTBLANC Germany na metalowym pierścieniu - widać na zdjęciu. Nieoryginalne mają napis MONTBLANC

wykonany białą farbą.

Za 600 zł można spokojnie znaleźć takiego MB oryginalnego w ładnym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romii dzieki za info.

 

Chodzi mi o fakt czy kupujac te pioro, konwerter byl w zestawie.

 

Jesli osoba, ktora chce sprzedac to pioro mi powie, ze nic takiego nie bylo, moze da to dodatkowa poszlake?

 

*maly update - nie ma konwertera

 

+ cena 130 (120 Euro)

Edytowano przez Dawidowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da. W komplecie mógł być konwerter - nie musiał.

Mógł zostać dokupiony w sklepie jako dodatek, sprzedawca mógł go dać jako gratis, mógł zostać zgubiony,

zapomniany w szufladzie, sprzedany, oddany etc. :)

To że go nie ma o niczym nie świadczy - gorzej byłoby gdyby był w zestawie i byłby nieoryginalny.

 

Moja rada na koniec - nie kupuj jeśli sprzedający nie dostarczy lepszych zdjęć w lepszej rozdzielczości.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade, dogadalem tak, ze jutro dostane to pioro na 1 dzien, zrobie zdjecia makro i chyba wszystko wtedy bedzie jasne.

 

Co umiescic na zdjeciach? :

 

- pierscien przy stalowce

 

- stalowke

 

- cos jeszcze?

Tego pióra nie dostaniesz do rąk, bo jego zdjęcie wisi na aukcji na eBay.

073aeafaae321974m.jpg

Więc albo Ciebie ktoś "czaruje", albo Ty "czarujesz" nas

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...