Skocz do zawartości

Gród Przemysława zaprasza


Polecane posty

Jak lokal to bym proponował kawiarnię davinci jest tam trochę... w każdym razie z piórami wiecznymi będziemy pasować. jak plener jeżeli będzie pogoda to bym cytadele proponował, jest jeszcze opcja torów łuczniczych mojego klubu. ogarnianiem ludzi też się zajmę

Edytowano przez scoobydoo19911
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lokal to bym proponował kawiarnię davinci jest tam trochę... w każdym razie z piórami wiecznymi będziemy pasować. jak plener jeżeli będzie pogoda to bym cytadele proponował, jest jeszcze opcja torów łuczniczych mojego klubu. ogarnianiem ludzi też się zajmę

Ta na rogu Placu Wolności z Ratajczaka? przy dawnej lokalizacji Skali?

I tak a propos - strzelasz w Surmie? ;)

Pociągi z Wa-wy, na nasze szczęście ostatnio są bardzo punktualne :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie - małe nieporozumienie - jestem z okolic Poznania. :) Jedyne co mnie łączyło z warszawskim środowiskiem to Łuksport na Marymoncie, w którym się zaopatrywałem, dopóki rok temu nie powstał sklep w Poznaniu. Poza tym jestem niezrzeszony, tylko lubię wiedzieć co się dzieje i ot co troszkę się w środowisku orientuję. :)

Jeśli nie miałbyś nic przeciwko, to pomógłbym Ci ogarnąć ludzi. Muszę dojechać, więc i tak dworzec zaliczę. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i dobrze, że nie dotarłam, bo ja już zapomniałam jak to było :P

babcia kasia

a ja wiem coś na ten temat, bo na wypoczynie byłem z trójką adiunktów wydziału politologii UMSC. ogólnie powiem, że te anegdoty, które Ci pisałem, to mały pikuś w porównaniu z współczesnymi studentami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...