Jump to content

Gród Przemysława zaprasza


Recommended Posts

Czując pewien niedosyt z powodu braku możliwości dotarcia na piórospotkanie w stolicy wpadłem na pomysł zorganizowania czegoś takiego w Poznaniu. Co do terminu to proponowałbym 21 czerwca. Kolejną moją propozycją było by zorganizowanie naszego spotkania w plenerze(wstępne pomysły co do miejsca już mam, jestem otwarty na wszelkie propozycje w tej kwestii). Prosiłbym o jakieś takie bardzo wstępne zgłoszenie się chętnych.

 

May the ink be with you 

Link to comment
Share on other sites

Środek długiego weekendu - nie wiem na ile to dobry termin. Ja planuję wtedy w końcu nie pracować przez chwilę i trochę odetchnąć (za dużo już tych świąt przed kompem). Niestety/stety poza Poznaniem więc jeżeli nic się nie zmieni to niestety nie dotrę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Albo od Przemysła II dla podkreślenia jego związków z Poznaniem, albo od jego ojca - Przemysła I, który dokonał lokacji Poznania. Tak czy owak, imię wątpliwości nie budzi, a i krew w żyłach obu ta sama, także można obie opcje uznać za poprawne. :)

Czujność się w Poznaniu chwali, by niczego nie pozostawiać dziełem przepadku, a przynajmniej jeszcze do niedawna chwaliło. Patrząc na postawę moich rówieśników - "cechy poznaniaków" odchodzą w zapomnienie. :(

Każdy termin po 18 będzie dobrym terminem, aczkolwiek na upartego dzień nie gra roli.

Edited by kenaj
Link to comment
Share on other sites

Ja jestem chętny ale po 24-tym (w długi weekend mnie nie ma a potem jest Koncert Iron Maiden). scoobydoo19911 musisz coś autorytatywnie ustalić bo i tak wszystkim nie dogodzisz a jak termin będzie wielką niewiadomą to nawet ci którym by pasował mogą już sobie inne plany zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...