Skocz do zawartości

Jakie pióro jest najładniejsze waszym zdaniem?


Polecane posty

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

 

Carene jest bardzo ładne, ale prostowanie tej stalówki to koszmar. 

Miało być ładne, a nie koniecznie praktyczne.

Swoją drogą nie strasz mnie, bo to nowy zakup.

I mam nadzieje, że praktyczny. Rozumiem, że tutaj są

kolekcjonerzy, ale jeśli zakupione pióro nie nadaje się

do użytku, to moim skromnym zdaniem zakup taki traci

sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A co powiecie na genialną w swej prostocie i minimaliźmie Lamy 2000? ;) Musze przyznać, że chętnie taką bym nabył - może za jakiś czas.. ;)

Lamy2000-Uncapped.jpg

 

nie wiem jakie jest najładniejsze. mnie się najbardziej podoba lamy 2000. ale ja to cham i prostak, a nie żadne rokokoko.

 

nawet recenzję popełniłem swego czasu.

 

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/4281-lamy-2000/?hl=%2Blamy+%2B2000

 

 

Jest po prostu piękne 

 

Pilot701-03.jpg

 

parker jak się okazuje, miał coś podobnego. oto parker t-1 (na dole, bo na górze to parker 75 titanium):

 

T-1_&_Ti_75_comparison.jpg

 

http://www.parker75.addr.com/Reference/Parker75_Ref.htm

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, czytałem już wcześniej ale jakoś umknął mi Twój post w tym temacie. 

 

Tyle ładnych piór, tak mało gotówki. Przydałby sie jakiś zastrzyk $$ ;) Albo okazja na bazarku  :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. No jedyne slowo które mi sie ciśnie na klawiaturę to - dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na niego wystarczy niespełna 400zł ^^

Rittel - ale nie mówisz chyba o polskich warunkach? :) Rozumiem ze us yebaj (bo takie ceny są tam realne), albo kraje Producenta?

Sam się czaje na VP i Platinum 3776, ale nie wiem czemu mam stres przed importem, lub ewentualnym egzekwowaniem gwarancji/reklamacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła i moc!

 

A widzisz. Już wiem o co chodzi. Wchodziłem na ebay.pl, a na ebay.com jest o wiele więcej. Dlaczego?

 

w wyszukiwarce ebay.pl jak już masz wyniki, po lewej stronie szukasz pola wyboru. masz tam:

- ebay.pl,

- Polska,

- Europa,

- cały świat.

wybierasz ostatnią opcję i wybór opcji się zwiększa dramatycznie. aczkolwiek inne wersje krajowe też warto przeglądać, bo u nas nie zawsze pokazuje wszystko. 

 

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=pilot+capless&LH_PrefLoc=2&_sop=15

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rittel - ale nie mówisz chyba o polskich warunkach? :) Rozumiem ze us yebaj (bo takie ceny są tam realne), albo kraje Producenta?

Sam się czaje na VP i Platinum 3776, ale nie wiem czemu mam stres przed importem, lub ewentualnym egzekwowaniem gwarancji/reklamacji.

Mieszkam w Polsce i kupuję z przesyłką do Polski więc mówię o polskich warunkach.

A argument o egzekwowaniu gwarancji jest wręcz śmieszny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie warunki to dla mnie zakup w Polsce - znajdź mi Capeless'a za 400PLN, to kupię kilka ;)

Argument śmieszny, nie śmieszny - nie zawsze chce mi się czekać kilkanaście dni, czy kilka tygodni na przesłanie towaru (o ile celnicy się przystawią do mojej przesyłki), który zamówiłem, a tym bardziej kilku na realizację reklamacji - miałem taką sytuację z nowym zegarkiem Tag Heuer kupionym na ebay.com.

Zresztą, niektórzy preferują "obmacanie" towaru przed zakupem...

Edytowano przez xcentric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - celnicy.A co do polskich warunków to przecież żyjemy ponad stan i nie mamy co robić z pieniędzmi dlatego też ceny 2,5 raza wyższe są całkowicie uzasadnione. Dajmy zarobić ubogim niemcom i japończykom. Szczerze mówiąc byłbym w stanie przełknąć 100-150 zł różnicy, ale 600? No cóż trzeba kombinować. Ale chyba odeszliśmy tu nieco od tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...