Skocz do zawartości

A może teraz Warszawa...? czerwiec?


Ann_gd

Polecane posty

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ok, to przyjadę też ciut wcześniej do Siouxa, żebyś taka samiutka nie siedziała, ja jestem w stolicy już od piątku, to wiesz, bez znaczenia, czy wyjdę chwilę wcześniej ;) najwyżej pełnego uroku na twarz sobie nie rzucę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Oj Kasia, bo jak ja po Ciebie przyjadę na dworzec, to we dwie zabłądzimy i co wtedy? :D

 

potwierdzone:

 

7.06.2014 r., godzina 12.00, Sioux ul. Chmielna 35, na pięterku.

 

edit: informacja na obu forach, im więcej nas, tym bardziej się atramentami upaćkam :D

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, jakby przypadkiem kogoś interesowało - 7-go będę buszował po rejonie Akszugora, ale ciut dalej, bo na Mazurach.

Szkoda. Życzę miłego spotkania. Sioux to fajne miejsce na pióromityngi.

Wierzę, że dokumentacja foto będzie dostępna na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, jakby przypadkiem kogoś interesowało - 7-go będę buszował po rejonie Akszugora, ale ciut dalej, bo na Mazurach.

Szkoda. Życzę miłego spotkania. Sioux to fajne miejsce na pióromityngi.

Wierzę, że dokumentacja foto będzie dostępna na forum.

To może zajrzysz do Olsztyna? Też mamy fajne miejsca na pióromityngi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, ale tym razem raczej będzie ciężko. Olsztyn z mazurskimi jeziorami ma raczej marne połączenie - łódką się nie dopłynie. :(

A swoją drogą Waszą miejscówkę znam. Lata całe spędzałem kolejne wakacje w okolicach Olsztyna, trochę uszczupliłem Wasz rybostan, ale zawsze legalnie z pozwoleniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy!

Po pierwsze: na ryby płynę łódką, a nie stoję w szuwarach.

Po drugie: wypływam po śniadaniu i dobrej porannej kawce w otoczeniu rodziny, jak już dzień dobrze wstanie.

Po trzecie: często towarzyszy mi małżonka, która też łowi (ale robaków nie nakłada na haczyk i nie zdejmuje ryb z haczyka).

Po czwarte: nie chodzi o to, żeby złowić, tylko łowić. Jak się coś złowi, to jest to miły dodatek (nawet bardzo miły).

Siedzisz sobie na łódce, wokół cisza, zielono, słoneczko świeci, nikt od ciebie nic nie chce, telefony nie dzwonią, szef nie wzywa na dywan, koledzy i klienci nie mają głupich pytań, nigdzie nie musisz się spieszyć. Patrzysz sobie na spławik, czasem przełożysz wędkę, czasem spławik drgnie i wtedy trzeba się skupić, czasem dorzucisz zanętę. A obok przepłyną sobie łyski albo perkozy, albo łabędzie, czy inne kaczki. Perkoz sobie zanurkuje i zgadujesz, gdzie wypłynie. O to właśnie chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypy!

Po pierwsze: na ryby płynę łódką, a nie stoję w szuwarach.

Po drugie: wypływam po śniadaniu i dobrej porannej kawce w otoczeniu rodziny, jak już dzień dobrze wstanie.

Po trzecie: często towarzyszy mi małżonka, która też łowi (ale robaków nie nakłada na haczyk i nie zdejmuje ryb z haczyka).

Po czwarte: nie chodzi o to, żeby złowić, tylko łowić. Jak się coś złowi, to jest to miły dodatek (nawet bardzo miły).

Siedzisz sobie na łódce, wokół cisza, zielono, słoneczko świeci, nikt od ciebie nic nie chce, telefony nie dzwonią, szef nie wzywa na dywan, koledzy i klienci nie mają głupich pytań, nigdzie nie musisz się spieszyć. Patrzysz sobie na spławik, czasem przełożysz wędkę, czasem spławik drgnie i wtedy trzeba się skupić, czasem dorzucisz zanętę. A obok przepłyną sobie łyski albo perkozy, albo łabędzie, czy inne kaczki. Perkoz sobie zanurkuje i zgadujesz, gdzie wypłynie. O to właśnie chodzi :)

Za młodości jeździliśmy z ojcem nad wodę co tydzień "kija pomoczyć". Takie męskie przebywanie w ciszy, wędkowaniem zwane. Fajnie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...