Skocz do zawartości

A może teraz Warszawa...? czerwiec?


Ann_gd

Polecane posty

Miotła się kurzy, czas coś zmalować ;)

Spodobało mi się wałęsanie po kraju i poznawanie twarzy znanych już z forum osób, a i przyklepanie starych znajomości zawsze mile widziane ;)

 

To co, znajdą się chętni do kawy/lodów/piwa/obiadu w stolicy? Może bardziej początek czerwca? Przełom lipca/czerwca może być mało komfortowy, rozumiem wysyłanie dzieci na wszelakie obozy i przeróżne takie akcje, stąd moja propozycja. Nie kupiłam jeszcze biletu ani nie mam noclegu zaklepanego, ale to już jak zwykle można na wariata machnąć :D

 

Panowie Admini - pomożecie coś zorganizować? :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Niestety, w tym czasie nie damy rady pomóc organizacyjnie z przyczyn od nas niezależnych, ale jako administracja trzymamy mocno kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. O tak właśnie: :thumbup:  :thumbup:.  

 

Aniu podejmiesz się rezerwacji stolików? W razie, gdybyście chcieli skorzystać z dotychczasowego miejsca, chętnie prześlę dane kontaktowe do menadżera restauracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość Ani z sąsiedniego wątku, ale pasująca również tutaj:

 

(...) możemy się spotkać w stolicy 7.06 ;) rezerwuję wstępnie stolik na 12.00, kto przybędzie, ten przybędzie, prawdopodobnie Sioux, chyba że znacie inne miłe miejsca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, miałam wpisać też tu, ale poszłam zaparzyć kawę :P dziękuję, Ariel.

 

Wstępnie chcę zarezerwować miejsce, stoliki, tylko ilość osób by się przydała, póki co z tego wątku naliczyłam 4 osoby, Akszugor już mi się gęsto tłumaczył, że jednak nie, ale przemyśl to chłopie jeszcze raz. dobrze Ci radzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to chyba trafię :) jakbym chciała jechać autem, bo jeszcze nie wiem, to będzie tam gdzie zaparkować? z 15 lat nie byłam w Ww.

 

Może ktoś jeszcze będzie jechał z Poznania? możnaby razem ;)

Parkowanie w Warszawie? Dobry żart :D W weekend jednak można coś znaleźć i nawet chyba wtedy jest bezpłatnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie chcę zarezerwować miejsce, stoliki, tylko ilość osób by się przydała, póki co z tego wątku naliczyłam 4 osoby, Akszugor już mi się gęsto tłumaczył, że jednak nie, ale przemyśl to chłopie jeszcze raz. dobrze Ci radzę.

Mnie dopisz! Pewnie będę chciał zająć dwa miejsca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie spotkał z Wami ale na chwilę obecną szanse oceniam 50/50.

 

Ok to chyba trafię :) jakbym chciała jechać autem, bo jeszcze nie wiem, to będzie tam gdzie zaparkować? z 15 lat nie byłam w Ww.

 

Może ktoś jeszcze będzie jechał z Poznania? możnaby razem ;)

Raczej polecam pociąg, czas przejazdu porównywalny, wygodnie i coś o jakimś parku i winie słyszałem ;). Jeśli chodzi o parkowanie to samo podjechanie pod lokal nie jest takie "oczywiste" i raczej GPS powinien być w użyciu (z uwagi na "nie bycie" w W-wie 15 lat   :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...