Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?

Polecane posty

Dnia 16.06.2020 o 20:26, Nikaa napisał:

Wspaniałości same widzę! :)

U mnie czas jakiś temu pojawił się kolejny Sailor. A zaczęło się niepozornie, od pomysłu, by może jednego Sailora sprzedać (bo się kurzą w szufladzie), no ale wyciągnęłam, zalałam atramentem i już pisać nie chciałam przestać. No i skończyło się na dokupieniu trzeciego. I to nie jest moje ostatnie słowo ;) 

Tym razem Fine (mam już dwie Mki) i tu muszę przyznać, aktualnie moja ulubiona stalówka (ze wszystkich), Sailorowske Hard-Fine H-F. W planach na pewno jeszcze EF.

Przedstawiam Państwu pierwszego przedstawiciela serii Cocktails na Europę (no wreszcie mamy jakąś serię na Europę), ku radości portfela Coctail w wersji Pro gear slim (mniejszy ale i tańszy!), trochę demonstrator a trochę nie ;)  White Russian. Swoją droga, jak drinków nie lubię, to Białego Rosjanina akurat lubię, o! :)

UYJnlA0l.jpg

ZUXDbsOl.jpg

22bJabdl.jpg

Oooo ŁAŁ!!! 
Prześliczny ten Sailor! 

Oprócz White Russian jakoś mi też przypomina o Baileysie. Równie przyjemne skojarzenie. 🙂

Ja mam jednego Pro Geara, ale niestety zupełnie zwyczajnego - czarnego. 😞

• Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio gdzieś mi się zawieruszył Pilot Petit, więc chciałem sobie na gwałt znaleźć jakieś małe, kieszonkowe pióro. Petit się w końcu odnalazł, a do kolekcji dołączył Parker Jotter GT. Co prawda nie jest tak kieszonkowy jak Petit czy Kaweco SportClassic, ale jednak się w takiej roli sprawdza. Skromnie, bo skromnie, ale jak na 40zł to fajne piórko ;)

Edytowano przez heyahero
19 godzin temu, heyahero napisał:

...i kolejny zakup, tym razem urodzinowy: Pani Żona właśnie przygarnęła Lamy Safari Candy Aquamarine ze stalówką F! Cieszyłem się wraz z nią i dzisiaj dołożyłem jej jeszcze tłoczek, a pióro zatankowałem (wedle życzenia) KWZ Błękitem #2 :D

Córce (13 lat) niedawno kupiłem w kolorze biały i jest bardzo zadowolona. Chyba złapała bakcyla

Tego tygodniowy zakup. Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem kupna Faber-Castell Ambition Pearwood ze względu na jego stylistykę. Niestety nie leżał mi w dłoni, a do tego spora waga skuwki powodowała, że pióro wydawało się źle zbalansowane. Nie odpuściłem i potestowałem na sucho kilka innych modeli i padło na E-MOTION Dark Brown ze stalówką w rozmiarze F. Dość ciężkie pióro, ale bardzo ładnie wykończone, a sama stalówka zdaje się pisać cieniej niż niejedna EF. Napełniłem atramentem TACCIA UKIYOE sharaku kurocha i życie znów jest radosne.

20201029_152747.jpg

Edytowano przez lafroy
  • 4 weeks later...

Ledwie dwa, a były trzy (pierwszego zwróciłem, bo był w rozmiarze "Junior"; świetna stalówka, ale piórko za małe). Planuję kolejne dwa, może trzy, w tym jednego z fleksem, bo ciekawe podobno są, choć akurat je nie tak łatwo kupić, bo stalówki Lifetime to w większości gwoździe, z tego słyną.