Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lekkie, wyważone, choć sekcja dla większej dłoni może być zbyt chudziutka. A ja akurat trzymam za sekcję, koleżanka z pracy też nie narzekała, a zajumała mi go, jak tylko nabój załadowałam :D może facetowi dałabym do ręki prędzej Watermana Allure niż tego VFM. Bo tu na forum jednak wiemy, że rozmiar ma znaczenie, a kto twierdzi inaczej, to albo kłamie, albo nie praktykuje redface

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ann_gd napisał:

Raczej VFM dla uroczej damy, zwłaszcza, że kolory mają fajne. Może do liceum...? Dla fana Gwiezdnych Wojen od biedy ta wersja biała z czarnym klipsem byłaby śliczna ;)

Po krótkiej analizie Aniu, doszedłem do wniosku, iż prezentowany przez Ciebie Sheaffer nie jest piórem dla mojej, skromnej osoby przeznaczonym z kilku powodów. Otóż, nie zaliczam się do dam.... a już najmniej, tych uroczych.....nie jestem szczególnie miłym, sympatycznym i wrażliwym człowiekiem..... raczej mentalnym Januszem, ulepionym z biomasy. Szkoła średnia ukończona prawie czterdzieści lat temu.... fanem Gwiezdnych Wojen, ani innych międzygalaktycznych również nie jestem.... zatem, jak żyć i czym pisać......? 🙃

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ann_gd napisał:

O cholera, chciałam napisać, że może lepiej jakimś zabytkiem, ale boję się, że podpadnę :P

Zapewniam, że Twoje obawy są absolutnie bezpodstawne, nawet w kontekście tego, co powyżej napisałem......😀

a przed kupnem kolejnego pióra, będę musiał się mocno powstrzymać z tej prostej przyczyny, gdyż przez lata całe,

nazbierała się ich spora ilość.....również z kilkoma zabytkami.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Ann w całej rozciągłości....poczucia humoru, nigdy zbyt wiele 🙂 poza tym, ileż można pisać o tych piórach 😆.....oczywiście, pamiętam niewiastę w zawsze ekstrawaganckiej fryzurze, która Ci ten przydomek nadała.

 

również z góry przepraszam za OT   

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 9.10.2020 o 20:21, Mariux napisał:

Bardzo ładny ten Sailor i widzę że dość pojemny, ciekaw jestem jaka daje kreskę, czy stalówka nie jest zbyt miękka to jednak 21K?

Tak Mariux, zgadza się, bardzo ciekawe są te Sailory powstałe z kooperacji z Wancherem. Te przezroczyste kolorowe korpusy na prawdę robią wrażenie. Fajne jest to, że dzięki tym ciekawym kolorom żywicy takie klasyki jak Pro Gear czy 1911 zyskują coś niepowtarzalnego. Świetny jest też model Turquoise Blue - przezroczysty turkus ze złotymi zdobieniami, albo Mocha Brown - przezroczysty brąz też z gold trim. Jeśli ktoś by chciał je zobaczyć to mogę też wrzucić ich zdjęcia. 

Co do grubości kreski, to tak jak zauważyłeś ta stalówka to Extra-Fine więc linia będzie bardzo cienka. Nie mam żadnych przykładów niestety jeszcze ponieważ na razie nie zalałem go atramentem. Szczerze powiedziawszy to rozważam sprzedaż, ponieważ trochę za dużo piór (niemal hurtowo) nakupowałem dzięki znajomemu ostatnio (wiecie jak to jest - jestem za słaby :D ) i muszę się teraz porządnie zastanowić co sobie zostawić. Gdyby, ktoś szukał jakiś japońskich piór to piszcie w wiadomości prywatnej bo chętnie puszczę kilka w dobrej cenie aby uratować swój budżet. 

Jeśli zaleję któregoś to chętnie pokażę Wam jak się sprawują. 😉 

Pozdrawiam! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...