Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minuty temu, moogoom napisał:

W paczce oczywiście nie ma możliwości, żeby tam np. wlazł pająk albo coś podobnego?

Ogarnij się chłopie... W którym momencie? W sklepie? Na poczcie? Czy w samolocie? A może w urzędzie celnym, podczas prześwietlania paczek?

 

3 minuty temu, moogoom napisał:

Weź trochę daj na wstrzymanie...

No właśnie... weź... Bo jeszcze moment i zaczniesz nas przekonywać, że Ziemia jest płaska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wieczny wagarowicz napisał:

Ogarnij się chłopie... W którym momencie? W sklepie? Na poczcie? Czy w samolocie? A może w urzędzie celnym, podczas prześwietlania paczek?

 

No właśnie... weź... Bo jeszcze moment i zaczniesz nas przekonywać, że Ziemia jest płaska.

Nie zapraszałem Cię do tej dyskusji, wiec możesz łatwo z niej zrezygnować, jeśli ci się nie podoba... 🙂

 

Pająki nieraz docierały do naszego kraju i to dość egzotyczne. Były w bananach czy tam czymś innym w popularnych sklepach sieciowych. Chyba nie jest wielkim problemem, żeby sobie gdzieś tam wlazł na statek i po nim spacerował. W ostatnim dniu na statku połazi sobie po paczce, której jesteś adresatem... i co? Pewnie nic. Umyjesz ręce i po sprawie. Ale pytanie czy doker/kurier/ spedytor/etc. też tak często myją ręce?

 

Pająk.... płaska ziemia....?? Co ma piernik do wiatraka?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pająk wszedł do skrzynki z bananami - to nie na statku, tylko na plantacji. To dość logiczne. Jeśli pająk połazi sobie po paczce, której jesteś adresatem - to co z tego? Nie ma jak się dostać do środka. To tez dość logiczne. 
O ile wiem, to przesyłki pocztowe podróżują samolotami. W lukach. Na wysokości 11 tys m (bo taka jest wysokość przelotowa), jest minus kilkadziesiąt stopni. Naprawdę, niewiele żywych istot może to wytrzymać. A już na pewno nie zmiennocieplne pająki. 

Teraz o wirusach. Zanim paczka dotrze do Ciebie - to ma ją w rękach kilkadziesiąt osób. Akurat wirus uparł się, żeby zainfekować Ciebie, a nie innych... Ciekawe, ciekawe...

A teraz będzie serio, @moogoom.

Naprawdę nie interesuje mnie w co wierzysz i jaki jest Twój światopogląd. Ale nie wygłaszaj swoich pseudonaukowych poglądów publicznie - bo one nijak się mają do rzeczywistości. @TopikSH w nie nie uwierzy, wzruszy ramionami i uśmiechnie się bo wie, że wirusy nie przetrwają podróży w paczce. Ja też. Ale inni uwierzą i będą na prawo i lewo rozpowiadać, że przecież w internecie czytali, że można się zarazić poprzez paczkę z Chin. Tak właśnie wykreowano płaską Ziemię. Odrobiny powagi i rozsądku... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co mi wiadomo, konstytucyjnie mam prawo myśleć, mówić i pisać co mi się tylko żywnie podoba.

2. Regulamin tego forum też mi na to pozwala.

3. Nie próbuj ratować świata wyżywając się na mnie, każdy ma własny rozum i zdolność oceny sytuacji, więc sam zdecyduje w co wierzyć, a w co nie... Ty w ten sposób świata nie uzdrowisz.

4. Mało wiesz o transporcie towarów z Chin, bo oprócz samolotów są jeszcze statki morskie i ostatnio pociąg, który jedzie przez Federację Rosyjską wprost do naszego kraju,

5. Wyluzuj albo się melisy napij i nie podniecaj się zbytnio w tym ataku na mnie. Jak masz wątpliwości jak prowadzić dalej dyskusję, to zapraszam do działu regulamin forum.

6. Ponieważ faktycznie dyskusja zeszła na bakier z tematem przewodnim prośba do administracji o posprzątanie tego wątku.

7. Z mojej strony temat został wyczerpany i na tym kończę tę dyskusję. 

8. A miało być to miłe wszystkim forum... Potem krzyczą wszyscy, że reszta hejtem świat zalewa. Czasami warto spojrzeć również w lustro... Jam nikomu nie wróg i nigdy w dyskusji nie potraktowałem w taki sposób rozmówcy. Ale ja już widocznie stary jestem i się nie znam... 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moogoom napisał:

Teraz chyba z wszystkimi towarami wysyłanymi z Chin jest problem z powodu wirusa...

I szczerze....? Nie spieszy mi się bardzo do tego dziadostwa (wirus), wiec na razie odpuszczam zakup.

Niech się sytuacja trochę uspokoi, to wtedy się zajmę zakupem. 🙂

Może po prostu spryskasz Octinoseptem, wytrzesz i będziesz miał pełen spokój wewnętrzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Didi napisał:

na przykład u Gouletów...

Ciekawe czy ktoś się skusi na Curidasa :) końkurenta Caplessa

Spokojnie, będzie też u naszych rodzimych sprzedawców.

Ja jestem ciekawa - ale traktuje to bardziej jako ciekawostkę, bo jakoś niespecjalnie podoba mi się to pióro. ;) Ale moze zyska przy spotkaniu na żywo i sprawdzi się jako tańszy odpowiednik Caplessa?(do zadań bojowych w których strach używać limitowanego Caplessa ;))

Okazuje się, że uwielbiam stalówki Platinum więc chętnie i taka stalową wypróbuję :)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co kupiłem, a dziś dostałem i naładowałem. 

Ino :) drapak żem wymienił, z 18tki M na starą (50te XX w.) B gdyż ta eMka sztywna jak gwóźdź i nudą od niej wieje. Żadnej wariacji itp.

700tka, W.germany. Cena baaardzo okazjonalna. 

Ciężki, po stronie a4 czuć go, ale nie za ciężki. 

Żem jest bardzo zadowolony. 

Śmiem twierdzić, że obok czarnej 400tki z lat 50tych to mój największy skarb jeśli chodzi o Pelikany.

 

20200213-213849.jpg

 

Edytowano przez Bukowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiem krótko! Wow i zazdraszczam zwłaszcza tej okazyjnej ceny... Reszta zachwytów była na PW 😉

A mógłbyś pokazać fotki stalki oryginalnej i tej, którą dałeś w jej miejsce?

Tę oryginalną to może by jakiś spec potrafił nieco podszlifować i uładzić... Popytaj, porozglądaj się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bukowski napisał:

chętnie wrzucę zdjęcia, ale proszę o pomoc i info przez jaką stronę bez loginu mogę je tu wrzucić. 

Dziękuję z góry za odpowiedź

Ja korzystam z imgur, bardzo wygodny, bez rejestracji taż działa, przykładowy link do jednej z moich fotek:

https://imgur.com/a/ynk88Y3

Gdy jest się już na stronie wystarczy kliknąć "New post" i ładować nowe swoje zdjęcia. Uwaga: aby zdjęcia ładowały się na forum trzeba koniecznie dopisać do linku dopisać format graficzny, dla powyższego przykładu będzie to wyglądało tak:

https://............./ynk88Y3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Klerk napisał:

Ja korzystam z imgur, bardzo wygodny, bez rejestracji taż działa, przykładowy link do jednej z moich fotek:

https://imgur.com/a/ynk88Y3

Gdy jest się już na stronie wystarczy kliknąć "New post" i ładować nowe swoje zdjęcia. Uwaga: aby zdjęcia ładowały się na forum trzeba koniecznie dopisać do linku dopisać format graficzny, dla powyższego przykładu będzie to wyglądało tak:

https://............./ynk88Y3.jpg

Dziękuję ale nie ma tu czegoś takiego jak 

new post.

tylko setki fotek i aplikacja do ściągnięcia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bukowski napisał:

Dziękuję ale nie ma tu czegoś takiego jak 

new post.

Mam tam konto od 2 lat. Jak klikniesz w prawym górnym rogu ekranu swoją ikonkę (awatar) to Ci się rozwinie menu i znajdziesz tam słowo "images". Dalej powinieneś dać radę, łatwo dodaje się zdjęcia. Można również tworzyć tematyczne galerie / foldery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zimy, może przez te zmiany klimatu - ale ostatnio doleciały dwa Ptaszki... takie prawdziwe pióra wieczne, bo oba mają coś koło 70tki na karku ;)

Bardzo dziękuje forumowemu koledze @MarcinEck za podpowiedź dotyczącą 400 i ogólnie za pomoc przy wyborze dobrych piór :)

Pelikan 400 ze stalówką OM...

6y0ZmyN.jpg

IQ5vL1V.jpg

i Pelikan 140 z 'sierżantem' EF...

8I71C2w.jpg

D4brXVs.jpg

Edytowano przez linuxp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pióro a nie chce ruszyć... 

I akceptujesz coś takiego? To norma z nowymi piórami? 

50cio letnie bądź starsze ruszają z marszu a to nowy produkt zaczyna od wady...czy jak inaczej to nazwać? 

Gdyby mi się zdarzyło coś podobnego byłby zwrot, reklamacja oraz negatywna ocena. 

WTF?? GDZIE MY JESTEŚMY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...