Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 godzinę temu, depeszka napisał:

dawaj...😁 jestem ciekawa

Hmm, znajoma stalówka... Chyba nawet myślałem nad zakupem ale zaczyna brakować mi miejsca w szufladzie na "chińczyki" :) 

https://www.aliexpress.com/item/4000381534767.html

Mam nadzieje, że @Wieczny wagarowicz nie buduje napięcia ale nie odpowiada bo nie jest online :D

 

PS. Strona mi się jakoś dziwnie odświeżyła bo teraz widzę, że temat został wyczerpany, wcześniej nic nie  było.

 

Edytowano przez TopikSH
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, depeszka napisał:

to znak.... żeby nabyć 😂

racz wziąć jednakowoż pod uwagę, że pióro to ciężkie, solidne i nie bardzo nadaje się do drobnych i delikatnych kobiecych dłoni. No, chyba że któraś ma łapy jak Helka Fibingerowa*... 

---------------------

*sprawdzamy w internecie kim była Helka Fibingerowa

A tu jest nawet stosowna piosenka: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nikaa napisał:

Widzę tu parę inspiracji, kaweco, twsbi... Kto wie, co jeszcze :)

Dokładnie, Chińczycy bawią się w doktora  Frankensteina  :) Podróbki to żenada ale inspiracje są spoko.  

Moje pierwsze wrażenie też było takie, że to pióro jest w połowie drogi pomiędzy Kaweco i TWSBI. Ono jest jakoś generalnie "pomiędzy". Nie jest ani tandetne ani ekskluzywne. Ani ekstrawaganckie ani nudne. Jak dla mnie tanie pióro, którego nie żal kiedy się poniewiera gdzie w pracy a równocześnie miło się je trzyma w ręku.

Jeśli ktoś lubi zakładać skuwkę w czasie pisania to może być problem, jest dosyć ciężka ale dobrze się trzyma w czasie pisania, no i tą solidnością i grubością aluminum robi dobre wrażenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, TopikSH napisał:

Dokładnie, Chińczycy bawią się w doktora  Frankensteina  :) Podróbki to żenada ale inspiracje są spoko.  

Moje pierwsze wrażenie też było takie, że to pióro jest w połowie drogi pomiędzy Kaweco i TWSBI. Ono jest jakoś generalnie "pomiędzy". Nie jest ani tandetne ani ekskluzywne. Ani ekstrawaganckie ani nudne. Jak dla mnie tanie pióro, którego nie żal kiedy się poniewiera gdzie w pracy a równocześnie miło się je trzyma w ręku.

Jeśli ktoś lubi zakładać skuwkę w czasie pisania to może być problem, jest dosyć ciężka ale dobrze się trzyma w czasie pisania, no i tą solidnością i grubością aluminum robi dobre wrażenie. 

Noo, to tylko pogratulować takiej ciekawostki :)

do tego w bardzo fajnym kolorze!

 

@depeszka

no i się głowie nad tym twsbi (co jakiś czas mi wraca chęć dania drugiej szansy ;) potem przechodzi, aż znowu mnie najdzie hahahaha)Eco? Eco rose gold? Mini clear? Hmmmmmmmmmm 

(580al za duże, Eco też ciut za duże... No ale ryzykuje finansowo mniej ;))

 

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Nikaa napisał:

 

no i się głowie nad tym twsbi (co jakiś czas mi wraca chęć dania drugiej szansy ;) potem przechodzi, aż znowu mnie najdzie hahahaha)Eco? Eco rose gold? Mini clear? Hmmmmmmmmmm 

(580al za duże, Eco też ciut za duże... No ale ryzykuje finansowo mniej ;))

Ja myślałam i myślałam i właśnie przed chwilą kliknęłam emeralda :rechot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...