Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cóż to? Tylko ja kupuję pióra?

No cóż, będę w takim razie wyrabiał "normę" za wszystkich ;)

Mój najnowszy Waterman.

Nie mogłem zdzierżyć, aby nie wypróbować go jak pisze.

A o tym jak pisze, mogę tylko wykrzyknąć : REWELACJA :D

dd26c2b43fe766aa.jpg

To mój drugi Edson. I coś Wam powiem - już jest moim ulubieńcem.

c2f932df1fb421e1.jpg

Kiepskie zdjęcia, bo w sztucznym oświetleniu, ale postaram się zrobić sesję zdjęciową przy naturalnym świetle.

;)

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Konis... cudne pióra... i wyrabiaj normę, tylko, że po pierwsze wszyscy będą zazdrościć, a po drugie wszyscy stwierdzą, żeś chyba najbogatszy gość na forum :-)

z serca gratuluję!!!!! (żartowałem z tym bogactwem, liczy się determinacja i miłość a dżentelmeni o pieniądzach nie...) ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na giełdzie staroci. Same przeżycia z tego dnia zamieszczę może gdzieś indziej, a tutaj przedstawię wam efekt wizyty. Jakieś nieokreślone pióro, które jako jedno z niewielu było w stanie dobrym i w końcu wpadło mi i mojej dziewczynie w oko. Stalówka bez rozmiaru, jednak pisze grubością F-M. Na niej jakieś wzory i napisy : W F 14K WENFEN (lub WENPEN). Ma nabój aerometryczny taki jak w Hero, czyli zwykła gumka, metalowe gwinty. Skuwka jest najbardziej interesująca, bo znajduje się na niej ciekawy wzór. Na klipsie jest wyryte ®, a na górze skuwki YF 211A. Jeśli macie pomysły jakiej marki to pióro, chętnie się dowiem ;). Na razie wrzucam jedno zdjęcie dość słabej jakości, ale jutro nie będzie pasowało już do tematu "Jakie pióro dzisiajkupiłeś?". Postaram się później dorzucić lepsze zdjęcia, jeśli zajdzie taka potrzeba.

f2311d927c70cf5cm.jpg

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oglądałem to cudo niedawno. Stylistycznie - strzał w dziesiątkę. Materiałowo - do poprawki (sekcja!!!). Pomysł z gumką w stylu Hero - chybiony, można było dać dźwigienkę albo wmontować "stały" konwerter z wyprowadzeniem pokrętła nad pierścieniem. Ale w tej cenie... :lol:

Edit: tfu! przejęzyczenie

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...