Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

To na trzeci to Shaffer? Bardzo ładne piór, niezwykle podoba mi się ten sposób eksponowania stalówki. W mojej ocenie takie pióro wygląda szalenie stylowo i elegancko.

 

Shaffer Imperial z lat 70-tych (zgodnie z opisem aukcji). 

Tez podoba mi się ten sposób pokazywania stalówki. Oczywiście klasyczny też lubię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

U mnie w domu zagościli po Świętach: Sheaffer Sagaris, kolor bordo, stalówka F. Rozpisywanie go zajęło mi trochę i jeszcze się przyzwyczajam. Na razie używam nabojów sheafferowskich. Jaki atrament polecacie?

A drugie pióro to Duke Zebra. Nie dla mnie, ale wzięłam do ręki i spróbowałam... Dla mnie bez szału, ale nowa właścicielka jest zadowolona.

Pojawił się też klasyczny Pelikan, ale jeszcze go nie rozpakowałam z pudełka :). Czeka na lepszy moment...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszła pierwsza zabawka

20161229_202318.jpg

 

Pierwsze koty za płoty (oczywiście jakiś freestyle bez zajrzenia nawet do czegokolwiek o kaligrafii - ale spokojnie, potem zacznę od czytania przed pisaniem). Oczywiście lipa straszna jeszcze, ale samo się nie nauczy.

20161229_201746.jpg

Edytowano przez Szymon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek to Pelikan m215 w kolorze Marmurkowa Zieleń. Niestety w opisie tego produktu nie było napisane rozmiaru stalówki, więc przyjąłem założenie, że to będzie stalówka F lub M (bo to one są najbardziej popularne), a dostałem EF, która trochę drapie ze względu na swoją cienkość. Na początek chciałem wymienić, ale później uznałem, że w sumie to drapanie nie jest takie uciążliwe, a pisze naprawdę cienko, więc na pewno mi się przyda.

Edytowano przez Tales
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek to Pelikan m215 w kolorze Marmurkowa Zieleń. Niestety w opisie tego produktu nie było napisane rozmiaru stalówki, więc przyjąłem założenie, że to będzie stalówka F lub M (bo to one są najbardziej popularne), a dostałem EF, która trochę drapie ze względu na swoją cienkość. Na początek chciałem wymienić, ale później uznałem, że w sumie to drapanie nie jest takie uciążliwe, a pisze naprawdę cienko, więc na pewno mi się przyda.

 

Wrzucisz jakąs próbkę tekstu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...