Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość wiadrowod

Z Parkerem IM GT chyba się nie polubimy...

Pióro przepłukane, świeże naboje (nie zleżałe) i pióro ma problem z pisaniem po odłożeniu na kilka godzin...

fakt pisze bardzo ładnie nie skrobie nie przerywa kreska w miarę cienka (parker - F) tylko problem z "rozgrzaniem" 

z tego co czytam nie jest to tylko mój problem że pióro bardzo szybko zasycha.

Osobiście uważam to za niepotrzebny zakup.

Stalówka nie ciekawa nie porywa swoim wykonaniem, choć czego można się spodziewać po tanim budżetowym piórze typu "wół roboczy"

Pióro zamknięte prezentuje się przyzwoicie.

Gdyby nie problem z zasychaniem dał bym w skali szkolnej 1-6 mocną 4, a tak 3 na szynach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiadrowod

Niestety o sheafferku nie mogę się wypowiedzieć ponieważ kupiłem go nie dla siebie, a dla mojej Mamy jako dodatek do prezentu świątecznego. 

Komplet pióro + długopis za 150 zł nie używane więc sądzę że było warto. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot Justus 95   zakupiony  :)  

 

Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i ok 10 grudnia przesyłka z Japonii powinna być u mnie.

Cena poniżej 1tys. zł więc super.   Byle tylko celnicy cła nie naliczyli.. 

Nie mogę się doczekać. Wybrałem  F-kę,  wersję wykończenia STRIPE paski  :rolleyes:

 

pilot-justus-95-barrel-detail.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot Justus 95   zakupiony  :)

 

Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i ok 10 grudnia przesyłka z Japonii powinna być u mnie.

Cena poniżej 1tys. zł więc super.   Byle tylko celnicy cła nie naliczyli.. 

Nie mogę się doczekać. Wybrałem  F-kę,  wersję wykończenia STRIPE paski  :rolleyes:

 

pilot-justus-95-barrel-detail.jpg

 

Gratulacje! Słyszałem znakomite opinie o tym piórze. Koniecznie daj znać jakie są wrażenia z używania tej 3-stopniowej regulacji - czy soft to faktycznie będzie konkretny fleks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikałem tego wątku jak ognia (zacząć, znaczy ciągle uzupełniać), ale dzisiaj mój pierwszy wpis.

A zaczęło się, ponieważ zostawiłem pióro w aucie i nie miałem czym podpisać faktury (w sklepie z artykułami biurowymi :) zakupy robiłem) i przy kasie widzę... pióro za... 4,5 zł polskich.

 

TETIS model KP501-NM (KP- Każde Pisze, 501- zdań z jednego naboju, NM-Nie ma Mocnych na takie pióro)

2483f831e9c0d763med.jpg

Stalówka stalowa z oznaczeniem IRIDIUM i faktycznie z kulką "czegoś" na końcu, rozmiar rasowe F, korpus plastikowy, sekcja plastikowa. Największy szok to: gładkość pisania, nie przesadzam i... system w skuwce z Platinium (unikalny system 'Slip & Seal'.

Polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...