Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Mavok

A dostałeś ze stalówką Bookworm, czy inną?

Mój 675 przyjechał z blaszką Yiren, czasami trafia się też Jinhao. :)

Mój przyszedł z blaszką Yiren.

Pisze się tą stalówką  bardzo miękko jestem,pod pozytywnym wrażeniem jeśli chodzi o własności pisarskie i wykonania tego pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak odkręcicie rączkę, to jaki macie napis na osadce w okolicach gwintu. nie yiren 601 aby? a na tłoczku nie macie przypadkiem yiren?

 

http://rbit9n.blogspot.com/2013_07_01_archive.html

 

ps. yiren to ponoć znaczy nauczyciel, ale mówcie mi raczej rebe.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się na Pilota MR Metropolitan, ciemnoszare z ozdobną pepitką. Ta stalówka Pilota M (niby europejskie F) wcale taka cienka nie jest jakiej bym mogła się spodziewać. W sumie porównywalna z Mką Parkera (chociaż u mnie F w Vectorze jest takie samo lub nawet ciut grubsze niż M w IMie. :D). Pióro pisze lekko, przyjemnie, nie skrobie. :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum plaisir. Miałam z nim przeboje,ale to raczej wina nabojów. Nie mogłam go rozpisać. W ogóle nie chciało wystartować, tylko w środku pióro się pobrudziło i teraz nie wiem jak je wyczyścić:/ Dopiero drugi nabój, hermetycznie zapakowany od razu uruchomił pióro, ale wydaje mi się, że za bardzo się z niego leje. Po raz kolejny mam problemy z nabojami, mam wrażenie, że jak za długo leżą wysychają.

Pisze gładko, ale na razie nie wiem co o nim myśleć.

Zawsze miałam problemy z piórami na naboje i już więcej takiego nie kupię.

Edytowano przez bombelek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejszym na świecie rozpuszczalnikiem :)

 

 Nie pisz tak, --- bo dla mało doświadczonych użytkowników piór wiecznych, będzie to wskazówką by kupić rozpuszczalnik nitro

 i nim przemywać lub płukać pobrudzone pióra, ----- wiadomo czym się to skończy.  :mosking: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam, się, że woda wystarczy. Tylko jak się tam dostać? Chodzi mi o tą część ze spływakiem. Całe ścianki są pobrudzone atramentem.

A czy to przypadkiem nie jest taki "problem" jak tutaj?:http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/9026-lamy-al-star-z-atramentem/  Bo jak tak, to nic tam nie czyść, tak ma być  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...