Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@stary: ale zawsze możesz opisać swoje wrażenia z użytkowania tego pięknego pióra :)

 

(powiedziała, co wiedziała, ta która myśli nad publikacją swojej recenzji już miesiąc, gdyż w tem szacownem gronie trochę się czuje niekompetentnie ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2016 o 20:27, mery napisał:

Dzięki :) Pojechałam obejrzeć ją i cóż... MÓWIŁA DO MNIE. 

No jak już mówiła, to wyjścia nie było! :)

 

Dlatego ja na razie nigdzie nie jeżdżę :P czekam aż przyjadą zielone Delta Unica i Rembrandt Khaki Green, zobaczymy, które z tej dwójki do mnie przemówi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już mówiła, to wyjścia nie było! :)

 

Dlatego ja na razie nigdzie nie jeżdżę :P czekam aż przyjadą zielone Delta Unica i Rembrandt Khaki Green, zobaczymy, które z tej dwójki do mnie przemówi ;)

 

Słuszna strategia... gorzej, kiedy przemówią oba!  :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem taki zestawik  :)

307f689ff058c93c.jpg

Stalóweczka, taka, jakie lubię najbardziej  :wub:

7b6f5a2e77e88762.jpg

Ale tak naprawdę, to już mam takie pióro. Chodziło mi bowiem o ten długopis - Pelikan K200 w starym stylu.

f38bf2b0033d9600.jpg.

Pozwoliło mi to zapełnić ostatnią lukę w piórniku. Pusta od trzech z górą lat wreszcie się zapełni. Teraz będzie to już komplet tej wersji kolorystycznej. :D

feebe969408c77be.jpg

zdrówka

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to napisz jego recenzję.Wahałem się nad nim, ale w końcu zakupiłem Jinhao 601

wiesz, ja wybierałam po taniości a kosztowal 1.99 usd z bezpłatna dostawą.

dokładnie udaje to co ma udawać, z tym że mam przydymione przezroczyste. lekkie pióro, ja wole cięższe.

stalówka M i pisze jak M  i tak może być.

nie jest może aż tak gładko jak w jinhao x450 (ale ono jest ciężkie i samograwitacyjnie smaruje)  i zupelnie nie tak jak w lepsiejszych moich piórach, ale nie przerywa i nie skrobie poprostu robi to co ma robić czyli pisze. 

nie planuje dużo nim pisać tylko sprawdzać co wyrośnie z różnych atramentów.

niemniej stosunek ceny do wyglądu i wygody jest znakomity, mimo że nie jestem zwolenniczką profilowanej sekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...