Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do mnie zawitało kolejne piórko z z dalekiego wschodu. Nie wiem, co było inspiracją do jego powstania, ale jest piękne :) I bardzo dokładnie wykonane.

No i ta cena...

8574c213fd8dc9d5med.jpg

Trochę wyciągnę post... Co to za model? Przyznam, że bardzo apetyczny kąsek! Wygląda jak Baoer 3035, mylę się?

Edytowano przez Bukaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem praktyki i tak pomyślałem sobie, że fajnie byłoby zająć się kaligrafią i tak oto, niewiele się zastanawiając wstąpiłem do sklepu papierniczego. W tle leciała miła muzyka jazzowa co jeszcze bardziej uprzyjemniało transakcję. Jako, że z własnego doświadczenia wiem, że nie należy poświęcać wiele pieniędzy rzeczy, która nie jest pewna i nie wiemy czy się nam spodoba wybrałem chyba jedno z najtańszych piór do tego przeznaczonych. Mianowicie Pilota Plumixa w kolorze czarnym. Ale w trakcie zakupów doszedłem też do wniosku, że kolor niebieski, którym do tej pory pisałem jest zbyt standardowy i do takiej specjalnej czynności jak kaligrafią jest potrzebny specjalny kolor. Dokupiłem więc też zielony atrament Pelikana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w tłoczku jest kulka? jeśli nie ma, to przydałoby się ją tam wrzucić, na przykład taką małą z naboju wyjętą.

 

Nie ma. W takim razie postaram się wrzucić, jeżeli ma pomóc. Atrament jest jedną bryłą w konwerterze i średnio poddaje się grawitacji. Ale chyba pisze już w porządku. Wiele osób na forum napełnia konwerter strzykawką.

 

Zdjęcia można wrzucać na forum tylko przez hosting? Chciałbym się w końcu podzielić, ale nie widzę opcji wrzucenia bezpośrednio w wiadomości :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. W takim razie postaram się wrzucić, jeżeli ma pomóc. Atrament jest jedną bryłą w konwerterze i średnio poddaje się grawitacji. Ale chyba pisze już w porządku. Wiele osób na forum napełnia konwerter strzykawką.

 

Zdjęcia można wrzucać na forum tylko przez hosting? Chciałbym się w końcu podzielić, ale nie widzę opcji wrzucenia bezpośrednio w wiadomości :(

 

kulka jakoś tam miesza atrament i ułatwia jego przepływ. to prawdopodobnie wynika z prawa Stokes'a, albo z czegoś podobnego, a o czym nie mam bladego pojęcia. w każdym razie nie zawadzi sprawdzić.

 

co do drugiego pytania, to jest jakaś tam galeria użytkownika, ale chyba większość z nas wrzuca na zewnątrz, na przykład photobucket.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...