Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moja z warzywniaka wróciła z kalafiorem. :(  

Gratuluję takiej żony i warzywniaka.

 

 

----------------------------------------------------

 

Kurierowi mówimy dziękuję za terminową dostawę :) Dzisiaj przyniósł.

 

m800.jpg

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Takie pióro mam na liście życzeń i zażaleń (dla żony) :)

Nie zaczynaj od zażaleń, bo skończysz z jednorazową reklamówką i wkładem.

 

 

 

Fajna ta 800 :) Gratulacje :thumbup:

Atrament też ładny. Co to?

Balans bieli skopany na komórce. GvFC Moss Green. Stalówka szeroka,  to i kreska soczysta.

Swoją drogą coraz bardziej podobają mi się te atramenty od GvFC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Swoją drogą coraz bardziej podobają mi się te atramenty od GvFC.

 

Piękna 800-tka. Gratulacje. Powoli do niej "dojrzewam" i aż się tego boję.

 

Atramenty od GvFC są podstępne. Kiedyś miałem jeden, teraz - już trzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Balans bieli skopany na komórce. GvFC Moss Green. Stalówka szeroka,  to i kreska soczysta.

Swoją drogą coraz bardziej podobają mi się te atramenty od GvFC.

 

No popatrz, nie poznałem ;)

 

Zgadzam się z Dzikiem, że GvFC są niebezpieczne, ja mam już cztery kolory. Na szczęście dla mojej kieszeni głównie w formie nabojów, tylko "zielonego Mośka" kupiłem w butelce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że czarnego czy szarego nie lubię i nie potrzebuję... Ale jak "Stone Grey" popisałem to mi się zmieniło. A brąz i zieleń są bosskie. No i wyszło razem trzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Też myślałem, że czarnego czy szarego nie lubię i nie potrzebuję... Ale jak "Stone Grey" popisałem to mi się zmieniło. A brąz i zieleń są bosskie. No i wyszło razem trzy...

 

To wystrzegaj się Cobalt Blue, bo będzie czwarty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że czarnego czy szarego nie lubię i nie potrzebuję... Ale jak "Stone Grey" popisałem to mi się zmieniło. A brąz i zieleń są bosskie. No i wyszło razem trzy...

Jest mały szkopuł. Ja mam te 3 pozostałe i jestem przygotowany na światowy kryzys w produkcji atramentu. Jakiś czas przetrwam bez oszczędzania. To mnie zaczyna powstrzymywać przez zakupem kolejnych kolorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna osiemsetka:) jest w ścisłej czołówce mojej listy zakupów.:) Moss Green używam od kilku dni i jestem zauroczony. Piękna zieleń i kapitalne wysychanie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne!

Czas posłać Żonę po kabaczka czy inną cukinię i... czekać na jakieś ogromniaste reprezentacyjne pióro. ;)

Ciekawym jak pisze ta stalówka M...

 

To nie jest test. Po prostu nie znam się na tyle aby cokolwiek mądrego napisać. Stalówka,,M,, ale pisze jak dla mnie jak,,F,,. Nie jest to masełko ale pisze się lekko. Jeśli gdzieś napisałem z błędami to przepraszam.

 

QILWGKE.jpg?1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

... jestem przygotowany na światowy kryzys w produkcji atramentu. Jakiś czas przetrwam bez oszczędzania. To mnie zaczyna powstrzymywać przez zakupem kolejnych kolorów.

 

W zasadzie moje zapasy powinny mi wystarczyć do końca życia (a planuję jeszcze trochę pożyć ;)), ale niestety nadal trudno mi się powstrzymać przed zakupem, jak mi coś wpadnie w oko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moimi zapasami atramentu też jeszcze długie lata, nie oszczędzając pisać mogę...

 

Kolumb - pięknie dziękuję za próbki pisma. TWSBI - akurat na nie czekam... właśnie z blaszką M. Rzeczywiście  - ta M-ka Sheaffera bardziej jak F. Czyli dla siebie musiałbym szukać blaszki B

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...