Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Stalówka z serii "ze zwierzątkiem" jeżeli jest oryginalna to wskazywała by raczej na Europę. Przypuszczam że Niemcy może dania Dania, ale niewiele mi to dało.

Może klips komuś coś przypomina? Wydaje mi się że gdzieś już taki widziałem.

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stalówka z serii "ze zwierzątkiem" jeżeli jest oryginalna to wskazywała by raczej na Europę. Przypuszczam że Niemcy może dania Dania, ale niewiele mi to dało.

Może klips komuś coś przypomina? Wydaje mi się że gdzieś już taki widziałem.

 

Stalówka z serii "ze zwierzątkiem" jeżeli jest oryginalna to wskazywała by raczej na Europę. Przypuszczam że Niemcy może dania Dania, ale niewiele mi to dało.

Może klips komuś coś przypomina? Wydaje mi się że gdzieś już taki widziałem.

Nie Dania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaszalałem. Sam niewiem jak wyszło ale działa. Wielkie dzięki. Pióro zalałem, pisze wyśmienicie. Stalówka lekko poddaje się naciskowi dając lekkiego flexa. Dla mnie miooodzio. Teraz po powiększeniu widzę że trzeba będzie je przeczyścić, ale to potem. Narazie cieszę się. Jeszcze raz dziękiza pomoc.

MzforrD.jpg?1

Edytowano przez kolumb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, ale całkiem niedawno dotarło do mnie prosto z Chin pióro Jinhao 159 - sam nie wiem jak to możliwe, bo zapłaciłem za nie 10,3 zł, czyli tyle, ile w Polsce kosztuje zwykle sama przesyłka, a tu oprócz przesyłki z drugiego końca świata dostałem również pióro :) Niewiele się po nim spodziewałem, ale okazało się całkiem przyjemnym instrumentem do pisania, bardzo ciekawie reagującym na delikatny nacisk (co widać na zdjęciu) - jedyny problem jaki mam, to napełnianie - jak na razie nie udaje mi się to "normalnym" sposobem, muszę odłączyć konwerter i tak go napełniać.

Jinhaos 159

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Rząd Chin dopłaca do kosztów przesyłki i dlatego można kupić coś o wartości 5 zł razem z kosztami wysyłki.

A co do napełniania to włóż pióro głębiej do kałamarza i powinno zassać atrament ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie zadziała - dalej napełniaj strzykawką. Jak mi przychodzi ochota popisać tym piórem, zawsze tak czynię. Niezależnie od głębokości zanurzenia, cały konwerter się nie wypełni. Tak już jest. Nie traktuje tego jako wady, a bardziej jako właściwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, ale całkiem niedawno dotarło do mnie prosto z Chin pióro Jinhao 159 - sam nie wiem jak to możliwe, bo zapłaciłem za nie 10,3 zł, czyli tyle, ile w Polsce kosztuje zwykle sama przesyłka, a tu oprócz przesyłki z drugiego końca świata dostałem również pióro :) Niewiele się po nim spodziewałem, ale okazało się całkiem przyjemnym instrumentem do pisania, bardzo ciekawie reagującym na delikatny nacisk (co widać na zdjęciu) - jedyny problem jaki mam, to napełnianie - jak na razie nie udaje mi się to "normalnym" sposobem, muszę odłączyć konwerter i tak go napełniać.

To pióro to prawdziwy potwór, ale fakt daje zupełnie niezłe wrażenia z pisania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J 159 - faktycznie spore i właściwościach obronnych pióro, ale zdumiewająco dobre i przemiłe w pisaniu....

a wrażenie jakie robi na nieobeznanych z piórami - bezcenne !!! :)

bardzo je lubię i często używam... 

 

:)

Edytowano przez pigol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...