Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

podoba mnie się, że się podoba, jak by to powiedział inż. Mamoń. osobiście uważam, że to były ostatnie ładne sheaffery (zwłaszcza czerwone i bordowe). potem może jakieś pojedyncze przebłyski. w każdym razie imperial II, przy triumph'ie wygląda jak ubogi krewny.

 

najdziwniejsze jest to, że w valiantach (m.in.) nie przeszkadza mi ich kształt cygara, ale to pewnie przez zlatkę typu triumph, która tu pasuje, jak dywan do pokoju Kolesia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem przez chwilę i proszę - też mam COŚ takiego! U mnie co prawda ten Valiant jest nieco inny, cieńszy i jakiś taki mniej pozorny, ale zawsze! Mój pochodzi z roku 1950, wykonany całkowicie z tworzywa... :mellow:

 

11073505_879815708726407_148352917733838

 

no! i to jest to! bardzo piękny valiant TM, to jest thin model. 

 

(moja Żona ma z kolei valianta regularnego, tego którego tu ostatnio pokazywałem też). obecnie mówią, że on jest fat. a jaki on on fat, jak on ma średnicę taką samą jak parker 51. no chyba że dla kogoś to jest właśnie grube pióro.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Piękne :) Czy jestem jedyną osobą, która woli choćby takie pióro od Sheaffera? :D

 

Bluźnisz! :P 

 

 

Do starych piór zwykle trzeba dojrzeć.

Ale jak się już dojrzeje, to odkrywa się zupełnie nowy świat ;)

 

O to to. Od dłuższego czasu choruję na starego Sheaffera. W drodze wyjątku może być też Parker Vacumatic w zielone albo niebieskie paski  :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Pewnie masz rację ^^ Ja dopiero 15 lat mam ;)

 

To wiele wyjaśnia.

Jakbyś w tym wieku gustował wyłącznie w vintage`ach to bałbym się, co będzie z Tobą za 30 lat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Nie, to jest oryginał. No chyba, że w "Twoim Piórze" podmienili. Z resztą sekcja przy stalówce też jest chromowana.

 

Wygląda na to, że ktoś w fabryce się zagapił i wypuścił w świat Frankenpena ;)

Ale w sumie ten chromowany pierścień na sekcji komponuje się kolorystycznie z klipsem, więc czemu nie?

Masz serię limitowaną ;)

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Takie oszczędności, wspólne elementy z innych wersji i składali z tego co mieli.

 

No cóż, kryzys Panie, mus ciąć po kosztach ;)

Ale, jeśli działa bez zarzutu, to w zasadzie dlaczego nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...