Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nowe, nowe. Dziś zamówiłem w Twoje Pióro. Oba całe czarne - jedno ze złotymi, drugie ze srebrnymi elementami wykończenia, stalówki M. To będą pierwsze pióra tej marki, więc kupiłem je z ciekawości ;) Wiem z recenzji, że są to duże, solidne i dość ciężkie pióra, a ja takie lubię, więc myślę, że będę zadowolony :)

 

Mam nadzieję, że obędzie się bez przygód z konwerterami, bo wiem, że bywają z nimi problemy.

Edytowano przez piotrsajnog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Ja w zeszłym roku kupowałem GC 100 (którego wczoraj zepsułem) to już dostałem z konwerterem z nacięciami, więc problem raczej jest im znany i chyba nie wysyłają wersji bez nacięć. Tak czy siak, obsługa w tym sklepie jest na bardzo wysokim poziomie, więc nawet w przypadku problemów wszystko załatwią ekspresowo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe, nowe. Dziś zamówiłem w Twoje Pióro. Oba całe czarne - jedno ze złotymi, drugie ze srebrnymi elementami wykończenia, stalówki M. To będą pierwsze pióra tej marki, więc kupiłem je z ciekawości ;) Wiem z recenzji, że są to duże, solidne i dość ciężkie pióra, a ja takie lubię, więc myślę, że będę zadowolony :)

 

Mam nadzieję, że obędzie się bez przygód z konwerterami, bo wiem, że bywają z nimi problemy.

Będziesz Pan zadowolony :) Też mam dwie sztuki, niebieskie i czarne, oba F :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Skuszony przez Kolegów wszedłem w posiadanie drogą nabycia Sheaffera Gift 300. W wersji czerwony marmurek, żeby skompletować zestaw z długopisem, który mam od paru lat.

Ponieważ mieszkam w okolicy, odwiedziłem sklep Twoje Pióro, żeby odebrać nowy nabytek osobiście.

Ludzie, do takich przybytków nie powinno wchodzić pod żadnym pozorem ;) Naoglądałem się tylu cudeniek, że teraz mam ostrą fazę piórofrenii. Dobrze, że mam również zanikowe zapalenie portfela, bo wykupiłbym pół sklepu, albo i więcej :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponieważ mieszkam w okolicy, odwiedziłem sklep Twoje Pióro, żeby odebrać nowy nabytek osobiście.

Ludzie, do takich przybytków nie powinno wchodzić pod żadnym pozorem ;) Naoglądałem się tylu cudeniek, że teraz mam ostrą fazę piórofrenii. Dobrze, że mam również zanikowe zapalenie portfela, bo wykupiłbym pół sklepu, albo i więcej :D.

... i dziękuję, boziu, że zasadniczo nie interesują mnie pióra nowe... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony przez Kolegów wszedłem w posiadanie drogą nabycia Sheaffera Gift 300. W wersji czerwony marmurek, żeby skompletować zestaw z długopisem, który mam od paru lat.

Ponieważ mieszkam w okolicy, odwiedziłem sklep Twoje Pióro, żeby odebrać nowy nabytek osobiście.

Ludzie, do takich przybytków nie powinno wchodzić pod żadnym pozorem ;) Naoglądałem się tylu cudeniek, że teraz mam ostrą fazę piórofrenii. Dobrze, że mam również zanikowe zapalenie portfela, bo wykupiłbym pół sklepu, albo i więcej :D.

Hehehe dobrze ci tak! :P Ale fajnie, że nie tylko ja tak mam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Fajny maluszek :) Dobrze, że kąpiel mu pomogła.

Gratulacje :)

P.S. Ponieważ rbit wciął mi się w międzyczasie ze swoim wpisem, ten maluszek to oczywiście o Kaweco ;) Ale Sheaffer też ekstra.

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...