Skocz do zawartości

Diamine Merlot, czyli smaczna niespodzianka


bosa

Polecane posty

Witojcie po raz wtóry na dalszej części fioletowopodobnej recenzji, która przerodziła się po drodze w bordowopodobną.


 


Następna w kolejce na dziś jest moja smaczna niespodzianka, czyli:


 


Diamine Merlot


 


Tego gagatka już wcześniej tknął pan Visvamitra (kryptoreklama http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/2669-diamine-merlot/?hl=%2Bdiamine+%2Bmerlot)


 


Oto i on:


D-Merlot.jpg


 


Zestawienie z innymi


Moje...


 


jest przy Pelikanie Violecie.  http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/4972-pelikan-4001-violet-czyli-mi%C5%82e-zaskoczenie/


 


... i znalezione w sieci:


WP_20140319_009.jpg


 


10499894203_ef67304dc0_c.jpg


 


Próbki pisma


 


Pisane Parkerem Sonnetem ze stalówką M.


 


9TAmUx4.jpg


WMO24ed.jpg


cWIH78n.jpg


RZZ0dZS.jpg?1


JNDWjAf.jpg


BEFl7L6.jpg


KsQ9cFr.jpg


wdIp6HK.jpg


SJZ1YH4.jpg


 


 


 


Dlaczego smaczna niespodzianka?


Bo po prostu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest pierwszym atramentem, który w tej kategorii kolorystycznej wyprzedził Callifolio Grenata, będącego do tej pory moim ulubieńcem. Jest ciemny, stonowany i bardzo przyjemny dla oka. Jak na razie przepływa dobrze, raczej szybko wysycha, a czy wypełza na stalówkę... Zaraz zerknę... Nie, nie ma nawet śladu. Jestem bardzo zadowolona. Następne na mojej liście do wypróbowania są Diamine Syrah (jakby ktoś się chciał podzielić próbeczką to chętnie przyjmę :D) i Oxblood, bardzo podoba mi się ten kierunek kolorystyczny. Jak na razie dziękuję za uwagę, ale został mi jeszcze na dziś jeden kolor, to właściwie:


To Be Continued...


 


Bosa :)


 


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...