Skocz do zawartości

Ink Drawer...


Ender

Polecane posty

Skłoniło mnie do napisania tego postu, stanowisko koleżeństwa obu płci z Mordoru gdzie przechowuję większość moich atramentów (nie załapały się Akkermany ze względu na swój rozmiar i niektóre ze staroci...).

 

Na użytek biurowy zrobiłem zdjęcia szuflad, w których przechowuję płyny witalne moich instumentów piśmiennych....

 

Wygląda to tak...

 

Głębsza...

 

OrxyLSU.jpg

 

 

i ciut płytsza...

 

 

YB5GruA.jpg

 

 

może ma ktoś ochotę i pokarze swoje "precious"...  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

takiego porządku to  w niejednej aptece nie uświadczysz.

mam taką szufladę w aptece, ale w niej trzymam jeno fiolki po 5 i 30ml, a w domu mam pokitrane atramenty w szafie z foto-szpargałami.

 

toć ja farmakołek...  ;)

 

także tego ten,... wdrukowali przez 5 lat jak psu Pawłowa... :P  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten porządek mnie onieśmielił  :huh: 

Moje w szufladzie, w szufladzie poza tym obok podpisane mini słoiczki z mieszankami i innymi cosiami wszelakimi, które mi towarzyszą w przygodzie z piórozą.

Niestety upublicznienie szuflady odpada całkowicie, sianie zgorszenia zupełnie niepotrzebne ;P

 

 

 

W kuchni bałabym się cokolwiek zostawić, tylko raz brzydal 78g został na blacie... I zaginął na dobrych parę dni  <_< 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że bardziej uporządkowana część szuflady :D Jakoś nie czuję potrzeby gromadzenia dziesiątek atramentów, które ciężko będzie mi wykorzystać, więc z mojej szuflady wieje nudą ;) (za to w szufladzie i szafce waperskiej dzieje się aż za dużo, ale to nie to forum :D)

P1010673.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...