Skocz do zawartości

Witam


Aegir

Polecane posty

Dlaczego nie? ;)

​W sumie dziwnie zabrzmiało, ale pisane zupełnie bez złośliwości, po prostu argument przytoczony na początku wątku jest mocny   :)

nie, nie, źle mnie zrozumiałaś. nie byłam złośliwa, tym razem ;)

po prostu uznałam że masz rację ale nie wypada mi tego mówić głośno, bo to by tak nieskromnie brzmiało, a ja przeciez słynę  ze swej skromności :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, źle mnie zrozumiałaś. nie byłam złośliwa, tym razem ;)

po prostu uznałam że masz rację ale nie wypada mi tego mówić głośno, bo to by tak nieskromnie brzmiało, a ja przeciez słynę  ze swej skromności :P

Tym razem powinnaś głośno mówić, pomysł i argumentacja po prostu wbiły w fotel:D

I można by napisać, że są jako takie pionierskie tutaj na forum... Chyba, że przegapiłam coś  :rolleyes: 

 

No to nie pozostaje nic innego jak mężowi życzyć wygrania tego notesu :P 

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości, czy harmonii rodzinnej posłużyłoby wzajemne podbieranie sobie piór i atramentów... ;)

 

U mnie służy - po prostu podbieram wszystko chłopakowi, ale na razie trzyma się dzielnie i nie marudzi. Prawdopodobnie małżeństwa piórowe kwitną jeszcze bardziej niż te długopisowe!

 

A tak na marginesie, Aegir, Twój avatar doskonale pasuje do motywacji zarejestrowania się na forum, jest bezbłędny :D

Taki ludzik "Nie chcem, ale muszem" :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...