Skocz do zawartości

Podrasuj swoje pióro! - galeria konkursowa


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czas, czas, czas... cięgle go brak. Albo zdjęć. Stąd tak późno.

 

"Maszkara"

 

Pióro wyjściowe:

Producent: Beifa Group co., ltd., Chiny

Model: Tropik (Designed by Lambo)

Cena: 99gr

 

Materiał na nowy korpus:

 

42316986003207228147.jpg

 

69521380359740339805.jpg

 

Po obróbce:

 

90159169154147119939.jpg

 

73475253597718537646.jpg

 

Na dłuższy opis czasu brak... :wacko:

dobra dobra, pokaż jak pisze... :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zawodnicy nie powinni głosować w ogóle. Ich glosy przecieź, oddawane na konkurentów, dzialaja naich szkodę.

Regulamin konkursu jest bardzo surowy i dobrze, bo ogranicza możliwości kantowania. Natomiast nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zawodnicy nie powinni głosować. Są pełnoprawnymi forumowiczami nie od wczoraj i dlaczego mają być dyskryminowani? To że nie głosują na siebie wpływa na przejrzystość wyborów, które i tak są jawne.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tak jest ok. Mnie co innego przeszkadza - to że głos można oddać tylko raz i nie można go zmieniać.

Dlatego czuję się jak w sklepie z tabliczką: "Prosimy o przemyślane zakupy, bo zwrotów nie przyjmujemy"  :nono:     

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zawodnicy też powinni mieć prawo do glosowania. Prawo, podkreślam, nie obowiązek ;) ja na przykład osobiście będąc zawodnikiem zwykle wstrzymuje się od głosu, bo zwyczajnie obawiam się tego, że mogę być zbyt subiektywna, o to nie trudno. Ale jeśli ktoś chce i czuje, że udźwignie to ryzyko, lub przeciwnie-wcale się go nie boi, prawo miec powinien.

Dodadkowo, głosowanie jest jawne, co znacznie ogranicza chęć kantowania, bo co innego wygrać, a co innego zniechęcić do siebie innych Forumowiczów głupim wyskokiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tak jest ok. Mnie co innego przeszkadza - to że głos można oddać tylko raz i nie można go zmieniać.

Dlatego czuję się jak w sklepie z tabliczką: "Prosimy o przemyślane zakupy, bo zwrotów nie przyjmujemy" :nono:

Oj bez przesady... W ten sposób się nigdy do niczego nie dojdzie, bo każdy jest przecież w stanie znaleźć coś, co mu się wydaje niewygodne. Nie trzeba oddać swojego glosu bez zastanowienia, można to rozważyć :) Chyba,że mężczyzna również zmiennym jest? ;)

[Wybaczcie,że w dwóch postach, ale piszę z telefonu i mam kłopot z cytowaniem i edytowaniem postów]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze lepiej, co byłoby uczciwsze, powinni móc oddawać głosy na siebie. W końcu dlaczego mają byc dyskryminowani? Dlaczego, jeśli uważają, że ich praca jest najlepsza, zmuszać ich do oddawania glosu na inną pracę?

No własnie. Ja na przykład, z czym wcale się nie kryłam, chciałam zagłosowac na siebie ;)

 

edit: ej, ale co wy piszecie, że zawodnicy nie mogą, jak mogą ;)

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jest dobrze. Przede wszystkim dlatego, że zasady są jasne i dotyczą wszystkich w równym stopniu.

 

Gdyby można było głosować na siebie, to też uważam, że byłoby dobrze. Tylko, że w aktualnej wersji odpadają dylematy osób, które krępowałyby się głosować na siebie. Uważam, że te zasady są dobrze pomyślane.

 

Co do zmian oddanego już głosu, to nie chciałbym być w komisji skrutacyjnej, która musiałaby sobie poradzić z odnotowaniem wszystkich modyfikacji listy głosów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: ej, ale co wy piszecie, że zawodnicy nie mogą, jak mogą ;)

 

Ktoś rzucił po prostu, że nie powinni móc i zaczął temat :)

 

 

 

Moim zdaniem, jest dobrze. Przede wszystkim dlatego, że zasady są jasne i dotyczą wszystkich w równym stopniu.

 

Gdyby można było głosować na siebie, to też uważam, że byłoby dobrze. Tylko, że w aktualnej wersji odpadają dylematy osób, które krępowałyby się głosować na siebie. Uważam, że te zasady są dobrze pomyślane.

 

Co do zmian oddanego już głosu, to nie chciałbym być w komisji skrutacyjnej, która musiałaby sobie poradzić z odnotowaniem wszystkich modyfikacji listy głosów.

 

Dokładnie.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Maszkara"

 

Pióro wyjściowe:

Producent: Beifa Group co., ltd., Chiny

Model: Tropik (Designed by Lambo)

Cena: 99gr

 

Po obróbce:

 

 

73475253597718537646.jpg

 

Na dłuższy opis czasu brak... :wacko:

Tu się ciśnie na usta jedno pytanie: Jak on to zrobił? Jestem w szoku, jak zobaczyłem to pióro - genialny pomysł i ten kolor, nie widziałem jeszcze nigdzie żółtego pióra. Czekam na jeszcze, może następne pióro będzie w obudowie z pomadki do ust, wtedy będzie coś w rodzaju safety pen?   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...