Skocz do zawartości

Podrasuj swoje pióro! - galeria konkursowa


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Żona mnie poprosiła o ulepszenie jakiegoś pióra... chciałem użyć jej nowego Montblanca, ale jakoś mi go nie chciała dać... No to kupiłem sobie pióro Toma za 5zeta, o takie jak na zdjęciu, po prawej stronie:

 

024a3a381d8d01c5med.jpg

 

Zrobiłem mu listki i gałązki z tzw green stuff'u którego używam do konwersji moich modeli (gram w WH40K)

 

ff6c734a9cbf6662med.jpg

 

Pokryłem całość czarną farbą, gałązki i listki pomalowałem na złoto i wycieniowałem washem. No i tyle.

 

3f15758076fb316fmed.jpg

 

8664499435954e45med.jpg

 

e145f7169e0e5a34med.jpg

 

eaf42cab0da80f21med.jpg

 

Muszę przyznać, że nieźle się przy tym bawiłem.

:clap1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

właśnie, po co... nie mogli to po prostu wysłać tego notesu osobie najbardziej chcącej? :D

To znaczy.. mnie? :D

 

No to przyjmijcie, że to jest konkurs, w który spośród chcących wyłoni najbardziej chcącego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Z moich szumnych zapowiedzi wyszło wielkie g... (chyba mam słabe umiejętności manualne) :( 

Więc, żeby nie oddać konkursu walkowerem przedstawiam Państwu moje nieślubne dziecko, które sobie zrobiłem jakiś czas temu. Pióro wyprodukowane w jednym egzemplarzu - jeszcze w fazie prototypu: WaterMAN bastard. Ma drewnianą obudowę i stalówkę z 14-karatowego złota, a tak wygląda:

8fdc67d9efffb001.jpg 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...