Skocz do zawartości

Podrasuj swoje pióro! - galeria konkursowa


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witajcie! Postanowiłem podzielić się z Wami efektami pracy z moim Pilotem 78g. Pomysł widziałem już gdzieś w sieci, ale zrobiłem własną modyfikację i uzyskałem zgodę od Szanownej Administracji na publikację. Z góry przepraszam za linki w tekście, ale jeszcze nie do końca ogarnąłem temat wrzucania zdjęć, powoli oswajam się z tym, jak to zrobić. Na początek trochę historii... :D
Na forum trafiłem przez przypadek, buszując po sieci ogarnięty chęcią kupienia pierwszego, poważnego pióra. Poważnego w znaczeniu nie jakieś coś marketu za parę złotych, tylko jakiś bardziej polecany model. Jako, iż już wtedy bardzo lubiłem pisać piórem, zarejestrowałem się na forum, by męczyć Was moimi pytaniami. :D Byłem zaskoczony, bo spotkałem się z przemiłymi ludźmi. Zaraz masa odpowiedzi, inni piszą, że mogą zamówić z ebaya jeśli nie mam, oferują swoje. Chciałbym Wam za to bardzo podziękować. :)
Kontynuując, wybór padł na Pilota. Piękne ono nie było, ale pisało cieniutką kreską, dokładnie taką, jaką chciałem. Ale jak to ja, szperam po stronach dalej, co by można wykombinować z tym nieprofesjonalnym wyglądem. I trafiłem na zdjęcie, na którym był przerobiony Pilot. Na początku nie mogłem uwierzyć, że to na prawdę to samo pióro. Wtedy to w mojej głowie pojawił się głosik, który dzień w dzień kazał mi zrobić to, co było na tym zdjęciu. I zaczęło się. Przegląd, zakupy, trochę pracy i niesamowita satysfakcja, że jednak nie jestem taką sierotą jaką myślałem i udało mi się nic nie zepsuć. :D Oto jego produkcja i efekt końcowy. :)

PNtzvjb.jpg
Rozłożenie na czynniki pierwsze. Oczywiście sekcja i skuwka już starte, tylko vannolocik zapomniał robić fotek.

uceefD8.jpg
Papier drobniutki, żeby przypadkiem nie zniszczyć..

Pd3NlHY.jpg
Skuwka i sekcja starte, został korpus. (Prawda, że matowe ładniejsze? :D)

OcBVOuq.jpg
Już w komplecie.

ZfkfnfQ.jpg
No i złożony "świeżak", jeszcze trochę w poprodukcyjnych paprochach :)

Dodam jeszcze parę fotek, żeby dokładniej było widać efekt. :)
igKGTg4.jpg
hJml2Vv.jpg
sRBgIO1.jpg

Trochę się boję, że zdjęcia nie oddają tego co chciałem Wam pokazać, ale lepiej nie będzie.. :D

1QeiocP.jpg
...wszystkich i życzę udanego weekendu. :)

 

Edytowano przez vannolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona mnie poprosiła o ulepszenie jakiegoś pióra... chciałem użyć jej nowego Montblanca, ale jakoś mi go nie chciała dać... No to kupiłem sobie pióro Toma za 5zeta, o takie jak na zdjęciu, po prawej stronie:

 

024a3a381d8d01c5med.jpg

 

Zrobiłem mu listki i gałązki z tzw green stuff'u którego używam do konwersji moich modeli (gram w WH40K)

 

ff6c734a9cbf6662med.jpg

 

Pokryłem całość czarną farbą, gałązki i listki pomalowałem na złoto i wycieniowałem washem. No i tyle.

 

3f15758076fb316fmed.jpg

 

8664499435954e45med.jpg

 

e145f7169e0e5a34med.jpg

 

eaf42cab0da80f21med.jpg

 

Muszę przyznać, że nieźle się przy tym bawiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wzięłam się dziś za upgrade'owanie. Efekt nie jest może, delikatnie mówiąc, spektakularny, ale miałam przy tym kupę frajdy. Córce się podoba ;)

 

Ponieważ nie ufam swoim wątpliwym zdolnościom manualnym, nie odważyłam się tknąć żadnego z moich osobistych piór. Natomiast moje dziecię chętnie oddało mi swojego szkolnego zwyklaczka do eksperymentów (i tak nim nie pisze, odkąd wysępiła ode mnie P45 ;))

 

oto on, jakies takie pióro marki pióro ;) :

 

1f1d577f9d4a5534med.jpg

 

Nie podobała mi się ta skuwka...

 

eae491ee3099ac66med.jpg

 

więc trochę ją przerobiłam...

 

5d879f320d0384acmed.jpg

 

6346dd24b664e271med.jpg

 

na korpus nakleiłam naklejki do paznokci i pomalowałam lakierem, też do paznokci ;)

 

c3a3f824bf491ff5med.jpg

 

brzydką dziurę w korpusie wypełniłam prawdziwym diamentem z pierścionka zaręczynowego :P, a dookoła posmarowałam lakierem i zanurzyłam w sypkim cieniu do powiek

 

089bb476129c87fcmed.jpg

 

Oto gotowy produkt - Model STARDUST KATE, który wkrótce podbije polski rynek!!

 

7d399fadb18a1e3cmed.jpg

 

 

0bcea4c78fac0211med.jpg

 

93a14f1a224f7a56med.jpg

 

i jeszcze raz wyjściówka i efekt końcowy:

 

5c07aacd3a2953b6med.jpg

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oto ono, jakieś takie pióro marki pióro ;) :

brzydką dziurę w korpusie wypełniłam prawdziwym diamentem z pierścionka zaręczynowego :P,

 

To jest, a raczej była BEIFA A+ za 3 zł, ale ten brylancik chyba znacząco podniósł wartość tego pióra?

Ciekaw jestem co na to Twój narzeczony redface ? 

Edytowano przez WaterMAN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Pani, powiem tak - tym piórkiem bardzo kobiecym i seksowym poniosła Pani poprzeczkę i to bardzo...Już miałem gotowca do zaprezentowania, ale w tej sytuacji muszę zrobić coś innego. Całe szczęście, że (Biedronka jest tak blisko :mosking: ) jest jeszcze dużo czasu.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...