Skocz do zawartości

Dzień dobry.


Pizamka

Polecane posty

Witam!
Swoją historię z piórem zacząłem w podstawówce, zmuszony do pisania na j. polskim czego bardzo nie lubiłem... aż do teraz. Jestem w 1szej technikum i zauważyłem jak kolega pisze piórem (chinolem z kiosku), który okazał się jego wiernym sługą i z sentymentu nim pisze. Więc ja postanowiłem spróbować pisać piórem, dlaczego nie- to nie może być trudne, szukałem dobrego pióra, znalazłem Wasze forum i...
Zdecydowałem się na Lamy Safari Charcoal, czarna stalówka EF i w 1 dzień już postanowiłem kupić bez zgody rodziców :nono: , po prostu byłem napalony :x.
Kurier podjechał, ekscytacja i nagle naszło mnie wewnętrzne poruszenie <<po co ci to?>>. Po godzinie, od kiedy odłożyłem Lamę postanowiłem popisać jeszcze raz i... to będzie mój najwierniejszy przyjaciel do końca życia! Poczułem jego moc dopiero za drugim razem, ale chyba mi wybaczy :D

Teraz tylko myślę, na ile mi wystarczy 50 ml atramentu, używając go w szkole do notatek, ale zbliżają się urodziny i chyba wiem co będę chciał  :ph34r:.

Pozdrawiam

Piżamka

Edytowano przez Pizamka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...