Jump to content

Dzień dobry.


Pizamka
 Share

Recommended Posts

Witam!
Swoją historię z piórem zacząłem w podstawówce, zmuszony do pisania na j. polskim czego bardzo nie lubiłem... aż do teraz. Jestem w 1szej technikum i zauważyłem jak kolega pisze piórem (chinolem z kiosku), który okazał się jego wiernym sługą i z sentymentu nim pisze. Więc ja postanowiłem spróbować pisać piórem, dlaczego nie- to nie może być trudne, szukałem dobrego pióra, znalazłem Wasze forum i...
Zdecydowałem się na Lamy Safari Charcoal, czarna stalówka EF i w 1 dzień już postanowiłem kupić bez zgody rodziców :nono: , po prostu byłem napalony :x.
Kurier podjechał, ekscytacja i nagle naszło mnie wewnętrzne poruszenie <<po co ci to?>>. Po godzinie, od kiedy odłożyłem Lamę postanowiłem popisać jeszcze raz i... to będzie mój najwierniejszy przyjaciel do końca życia! Poczułem jego moc dopiero za drugim razem, ale chyba mi wybaczy :D

Teraz tylko myślę, na ile mi wystarczy 50 ml atramentu, używając go w szkole do notatek, ale zbliżają się urodziny i chyba wiem co będę chciał  :ph34r:.

Pozdrawiam

Piżamka

Edited by Pizamka
Link to comment
Share on other sites

doskonała decyzja! :D

dzień dobry.

na trochę te 50 ml wystarczy, ale tak, do notatek rozejrzyj się za jakimś, ciut bardziej odpornym na czynnik ludzki, atramentem, żebyś potem nie musiał ich przez wakacje przepisywać i odtwarzać, bo się coś rozlało ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...