Skocz do zawartości

R&K Fernambuk - kolor godny Danielle Steel


bosa

Polecane posty

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No coż, wszystko da się zeskanować na róż.  :P

Zimna czerwień, tak ten kolor klasyfikowany jest w mojej palecie.

 

Ale fajnie jest  :thumbup:

Ja też używam Fernambuku jako chłodniejszej odmiany czerwieni. Kilka razy tankowałam z mojej butli i kolor kreski z żadnego pióra nie był tym różem, który widać na zdjęciach w recenzji.

Nie wiem skąd pochodzi próbka do powyższych testów, ale raczej nie z tej partii Fernambuku, którą mam u siebie. Prawdę mówiąc, gdy go kupiłam, byłam mile zdziwiona, że tak mało w nim różu. Mój atrament R&K Fernambuk zdecydowanie przypomina kolorem czerwień pokazaną w podlinkowanej recenzji Ewarysta (z pierwszego postu), a nie "różany róż". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tam fernabuk, ten oxblood, jak on cieniuje :o

 

rbit jakim piórem to pisałeś? stub jakiś, domniemywam?

stalówka Leonardt Roundhand No. 2. maczanka taka. http://sklep.kaligraf.eu/product-pol-685-Stalowka-kwadratowo-scieta-Round-Hand-Manuscript.html kupiłem w sklepie w dla artystów w Rzeszowie, taniej niż w internetach nawet. a do tego, przy okazji, miałem przyjemność zadziwić sprzedawcę, bo chyba nieczęsto u niego kupują sympatycy ONR.

 

pol_pl_Stalowka-kwadratowo-scieta-Round-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stalówka Leonardt Roundhand No. 2. maczanka taka. http://sklep.kaligraf.eu/product-pol-685-Stalowka-kwadratowo-scieta-Round-Hand-Manuscript.html kupiłem w sklepie w dla artystów w Rzeszowie, taniej niż w internetach nawet. a do tego, przy okazji, miałem przyjemność zadziwić sprzedawcę, bo chyba nieczęsto u niego kupują sympatycy ONR.

 

pol_pl_Stalowka-kwadratowo-scieta-Round-

hmm sądząc z wyglądu podobnie powinien się zachowywać pilot Parallel, co nie? tylko że to przebrzydłe brzydactwo takie jest....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sądząc z wyglądu podobnie powinien się zachowywać pilot Parallel, co nie? tylko że to przebrzydłe brzydactwo takie jest....

 

Tak, z tym że cały "rozmiarowy pakiet" stalówek + obsadka wyjdzie pewnie w cenie 1 Pilota, w dodatku nie trzeba bawić się z nabojami...  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mnie Eau de Nil zaciekawiło. Będę musiał zbadać temat.

jeszcze dogłębnie nie przerabiałem, bo wziąłem sobie od kolegi 5ml na spróbunek, a że mam moje ulubione pióra zalane, więc rozumiesz. chcesz 2-3ml na skosztowanie? to już po pracy wysyłam.

 

 

hmm sądząc z wyglądu podobnie powinien się zachowywać pilot Parallel, co nie? tylko że to przebrzydłe brzydactwo takie jest....

tak, ja wcześniej używałem manuscripta wiecznego, ale uznałem, że przy takich zabawach, za dużo marnuję atramentu i stąd decyzja o maczance. maczanka jest trudniejsza w użytkowaniu ze zwykłymi atramentami, ale w sumie idzie się ogarnąć. ale cieniowanie przy użyciu manuscripta wiecznego chyba mniejsze. zaraz w sumie sprawdzę, na przykładzie bikaver'a.

 

już.

http://imageshack.com/a/img841/5706/imf2.jpg

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...