Skocz do zawartości

Uważaj przed zakupem: Podróbki piór wiecznych


ArielN

Polecane posty

Czytam opis, ale prosze zauwazyc, ze przerobienie piora moze polegac na wyslaniu do artysty (robi zdobienia customowo), albo na zlapaniu pily i wyprobowaniu, kiedy ten egzemplarz sie rozwali (customowe morderstwo piora). Pomiedzy tymi skrajnosciami sa inne mozliwosci. W tym ogloszeniu pioro wcale nie wyglada podobnie do przykladow z internetu i mnie mocno zdziwilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy może ktoś zweryfikować tę ofertę? Szukam pióra a'la Hero 616/330. 

https://www.aliexpress.com/item/1005003286845237.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4848770aXCXUGB&algo_pvid=8832943d-c95a-4a8e-8f82-e37a3981f922&algo_exp_id=8832943d-c95a-4a8e-8f82-e37a3981f922-32&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000025027046258"}&pdp_npi=2%40dis!PLN!31.04!23.28!!!!!%402100bdcf16643705267592506ef50f!12000025027046258!sea&curPageLogUid=5MkZoXp9oDpq

Czy ten Jinhao 86 to jest oryginał czy podróbka chińskiej podróbki? :)

Hero 616 bardzo lubię - choć jedno złamało się w pół w dłoni (chwilę wcześniej zaczęło przeciekać na gwincie) to drugie pisze jak szatan - wrażenie skrobania gwoździem :) Bardzo sympatyczny urwis. Szukam czegoś zbliżonego ale minimalnie lepiej wykonanego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Rittel said:

mocno inspirowane nowym, upośledzonym Parkerem 51 z ubiegłego roku

Co dolega nowemu Parkerowi 51? Zdaje się, że przeoczyłem ten temat. 

Co polecacie jako chińską alternatywę tegoż? Jinhao 85 może, czy po prostu pozostać przy Hero 616 lub 330? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

W sumie to ja akurat ten lombard ogladam z rozpedu. Przed pandemia mieli obiektyw. Napisalam maila, czy mozna wlasne body przyniesc i sprawdzic, bo nie wszedzie pozwalali. Tak, moge sprawdzic, nie ma problemu, do tego moga mi na 1 dzien zarezerwowac bez oplat. Czyli jade do domu i zrzucam zdjecia na dysk, a potem im pisze, czy na drugi dzien przyjade odebrac. Dojechalam. Nie pamietam dokladnie jaka byla cena, ale jak do nich pisalam, to powiedzmy 600-700, a na miejscu 999. I oczywiscie "zawsze" taka byla.

Czyli nie bardzo sie nastawiam na nich. Tylko to ich pioro troche samotne. Moze ktos je w koncu kupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 7.12.2014 o 13:47, bizon023 napisał:

Kupuje Watermana Graduate srebrny chrom, zauważyłem ze na stalówce nie ma napisu "Paris" tak jak jest to w innych modelach. Mam się niepokoić ze to podróbka?

Raczej to nie jest podróbka, ponieważ ja posiadam model Allure, który nie posiada napisu Paris na stalówce. To nie podróbka, lecz oryginał. Najlepiej kupować wszystkie pióra w oficjalnym sklepie lub w sklepach typu Pioroteka lub Bazarnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...