Skocz do zawartości

Dobry wieczór, bo wigilijny ;)


ojania

Polecane posty

Witam wszystkich Użytkowników!

Jestem stałą obserwatorką Forum, a dziś - w ramach przypływu świątecznego nastroju na zmiany - postanowiłam się ujawnić.

Jestem Ania, pochodzę z Krakowa (Grzegórzki). Wśród moich zainteresowań wyraźnie na pierwszy plan wysuwają się pióra wieczne i literatura. Poza tym historia Krakowa (dorabiam jako przewodnik wycieczek). Jestem absolwentką studiów polonistycznych, obecnie pracuję na UJ.

Mam nadzieję, że oprócz korzyści, jakie niesie dla mnie przebywanie wśród miłośników piór, może czasem sama się do czegoś przysłużę :D

Pozdrawiam ciepło,

ojania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiada mój sennik - wielkiej miłości (do piór) w tym roku zaznać...

Miłości innej niż do piór nie przewiduję :) chociaż wieeelkie umysły i poczciwe serca tych samych posiadaczy mówiły, że tego się przewidzieć nie da :)

Co nie zmienia faktu, że jeśli w wigilijny wieczór, w porze wieczerzy, ktoś loguje się na forum zamiast szykować się do wspólnego spożywania kolacji, oznacza to, że jest samotny (co w tym wypadku wiąże się bezpośrednio z brakiem towarzystwa, niekoniecznie osamotnieniem). Ale co jest w tym dziwniejsze: miłość do piór pozwoliła wypełnić pustkę i nie dała odczuć, że jest coś nie tak ;) słowem: podobało mi się! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...