Skocz do zawartości

Handel ludzkimi organami i Omas.


Polecane posty

Witam

 

Ostatnio wkręciło mi się takie piórko http://www.omas.com/en/collections/vintage/vintage-editions-360/360-vintage-2013-o09a0130/ 

Na moje nieszczęście w unii handel organami jest nielegalny. Jest ambitny plan do zbierania. 

W tym momencie rodzi się małe pytanie. Czy są osoby z forum które miały do czynienia w jakikolwiek sposób? Jak pióra tej marki piszą? Czy zadowolą się zwykłym Pelikanem 4001? 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio wkręciło mi się takie piórko http://www.omas.com/en/collections/vintage/vintage-editions-360/360-vintage-2013-o09a0130/

Na moje nieszczęście w unii handel organami jest nielegalny. Jest ambitny plan do zbierania. 

W tym momencie rodzi się małe pytanie. Czy są osoby z forum które miały do czynienia w jakikolwiek sposób? Jak pióra tej marki piszą? Czy zadowolą się zwykłym Pelikanem 4001? 

 

Mam od niedawna jednego Omas-ika,... :)

 

aKmjUQG.jpg

 

właśnie w wersji vintage czyli ze zdecydowanie miększą stalówką niż standardowe, Ogiva bo o niej piszę, przychodzi w komplecie z atramentem,... także nawet nie próbowałem zalewać czymś innym...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Masz może jakąś próbkę pisma na podorędziu? 

 

Nie, nie w tej chwili i chyba do świąt to już nie będzie czasu,... ale pisze wyśmienicie,... 

 

wśrod tego co mam to ciut gorzej niż MB, a na równi z pelikanami M800 tylko jakoś inaczej, bo miękkie...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omas 360 to model, którego wykonanie jest tak słabe (niedopracowane krawędzie pióra, brak zgodności linii, bardzo kruchy plastik), że podczas pierwszych oględzin byłem przekonany, iż trzymam najgorszą tandetę.

 

Obejrzyj to pióro na żywo przed zakupem. Tak niska jakość, przy tak wysokiej cenie, to skandal.

 

Omas 360 na PWF - zdjęcia

Edytowano przez ArielN
Uzupełnienie wątku o link
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...