Jump to content

Handel ludzkimi organami i Omas.

Recommended Posts

Witam

Ostatnio wkręciło mi się takie piórko http://www.omas.com/en/collections/vintage/vintage-editions-360/360-vintage-2013-o09a0130/ 

Na moje nieszczęście w unii handel organami jest nielegalny. Jest ambitny plan do zbierania. 

W tym momencie rodzi się małe pytanie. Czy są osoby z forum które miały do czynienia w jakikolwiek sposób? Jak pióra tej marki piszą? Czy zadowolą się zwykłym Pelikanem 4001? 

Witam

Ostatnio wkręciło mi się takie piórko http://www.omas.com/en/collections/vintage/vintage-editions-360/360-vintage-2013-o09a0130/

Na moje nieszczęście w unii handel organami jest nielegalny. Jest ambitny plan do zbierania. 

W tym momencie rodzi się małe pytanie. Czy są osoby z forum które miały do czynienia w jakikolwiek sposób? Jak pióra tej marki piszą? Czy zadowolą się zwykłym Pelikanem 4001? 

Mam od niedawna jednego Omas-ika,... :)

aKmjUQG.jpg

właśnie w wersji vintage czyli ze zdecydowanie miększą stalówką niż standardowe, Ogiva bo o niej piszę, przychodzi w komplecie z atramentem,... także nawet nie próbowałem zalewać czymś innym...

Edited by Ender

ja się ostanio strasznie cieszyłem jak zenitha omegę kupiłem, nieźle pisze i było za śmieszne frytki.

nie chcę cię zniechęcać, ale ja się cieszyłam ze wszystkich piór jak dzika, i wszystkimi fajnie się pisało. aż kupiłam pierwsze pióro ze złotą stalówką...

Świetne. Masz może jakąś próbkę pisma na podorędziu? 

Nie, nie w tej chwili i chyba do świąt to już nie będzie czasu,... ale pisze wyśmienicie,... 

wśrod tego co mam to ciut gorzej niż MB, a na równi z pelikanami M800 tylko jakoś inaczej, bo miękkie...

Edited by Ender

Omas 360 to model, którego wykonanie jest tak słabe (niedopracowane krawędzie pióra, brak zgodności linii, bardzo kruchy plastik), że podczas pierwszych oględzin byłem przekonany, iż trzymam najgorszą tandetę.

Obejrzyj to pióro na żywo przed zakupem. Tak niska jakość, przy tak wysokiej cenie, to skandal.

Omas 360 na PWF - zdjęcia

Edited by ArielN
Uzupełnienie wątku o link