Skocz do zawartości

KAWECO V16 (ZESTAW)


elessar

Polecane posty

Zestaw Kaweco Sport z piórem wiecznym Kaweco Sport V16 i długopisem Kaweco 619

88e656f5a239eebdf8d7ca02f05cf456_1.jpg

Zestaw przyszedł w oryginalnym pudełku. W zestawie znajdowało się skórzane etui. 

 

Piórko ma złotą, 14 karatową stalówkę o grubości M (jak dla mnie to F-ka)

Piórko jest bardzo małe, dlatego da się nim pisać tylko po nałożeniu skuwki, chyba że ktoś ma małe dłonie ;].

Na zdjęciach kiepsko widć, ale nad sekcją jest sporej wielkości niebieskie okienko podglądu poziomu atramentu, nie widać bo zatankowane... Edelsteinem ;]

System napełniania : tłoczkowy.

Stalówka jest dość twarda jak na złoto, nie uświadczymy więc jakiegolowiek fleksa.

209fe9768c0217cef19f9e59d8d9b9a5_1.jpg

83ffbafc99ec75ccc191f4103255af6d_1.jpg

b651b222b94dcd9b417e60ef024d85eb_1.jpg

 

 

 

 

Komplet razem z notatnikami A5 i A6 od Kebabożercy.

Papier w notatnikach : clairefontaine

A5- gładki

A6- linia

Notatniki solidnie wykonane, z tyłu kiesonka, po dwie tasiemki, zamukane na gumkę.

8c45fedfa4820adc6250d667c1ae2750_1.jpg

20434188dbba276432504b67e0fac34c_1.jpg

8edecf731e29ee41b455d7e63d9fa686_1.jpg

 

 

Wybaczcie kiepskie zdjęcia i tło ale żaden ze mnie profesjonalny fotograf ;]

Edytowano przez elessar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tompi, w CH Panorama koło Czerniakowskiej, powinnaś mieć przyzwoity dojazd bo to na wylocie z Mostu Siekierkowskiego. Miały się pojawić jakoś na początku miesiąca, nie wiem jakie konkretnie modele mogą być bo nie byłem tam ostatnio. Wydałbym pieniądze, a kwiecień miał być miesiącem bez piórowych zakupów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tompi, w CH Panorama koło Czerniakowskiej, powinnaś mieć przyzwoity dojazd bo to na wylocie z Mostu Siekierkowskiego. Miały się pojawić jakoś na początku miesiąca, nie wiem jakie konkretnie modele mogą być bo nie byłem tam ostatnio. Wydałbym pieniądze, a kwiecień miał być miesiącem bez piórowych zakupów ;)

 

Ciekawa informacja. Na stronie internetowej jeszcze nie mają Kaweco. Jak będę w okolicy, to zajrzę do tego sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do Tompi, faktycznie ceny maja zachęcające i dowiedziałem się, że mają m.in. wersję AL Sport Stonewashed, którą przed chwilą, pierwszy raz widziałem na zdjęciach z Pen Show. Fabrycznie porysowane pióro, super pomysł. Ciekawe ile czasu trzeba poświęcić, żeby tak "dopracować" zwykłe matowe AL Sport   ;) 

Edytowano przez 8868
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do Tompi, faktycznie ceny maja zachęcające i dowiedziałem się, że mają m.in. wersję AL Sport Stonewashed, którą przed chwilą, pierwszy raz widziałem na zdjęciach z Pen Show. Fabrycznie porysowane pióro, super pomysł. Ciekawe ile czasu trzeba poświęcić, żeby tak "dopracować" zwykłe matowe AL Sport   ;) 

Te wersja wygląda mega ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...