Skocz do zawartości

Ile masz piór?


Pingwin

  

409 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile masz piór?

    • 1
      21
    • 1-10
      226
    • 10-20
      82
    • 20-50
      48
    • 50-100
      16
    • 100-1000
      11
    • ponad 1000
      5


Polecane posty

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

 

A na Pelikany ostatnio mam chrapkę, że się tak wyrażę. Apetyt mi rośnie w miarę jedzenia, heh...

:

 

Zapewniam Cię, że nie Ty jedna...  :D

 

mnie się marzą dwa z nowych, oraz kilka duuuuużo starszych,

 

jak zwykle łatwiej będzie z nówkami... ścieżki przetarte,... ryzyko minimalne...

 

a z vitage to już kłopocik...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

A ja po prostu mam tak - przeglądam forum, widzę ładne/fajne pióro i postanawiam muszę je mieć No i się mnoży. Po prostu nałóg :)

 

W większości przypadków to tak przebiega, tylko źródeł coraz więcej i okazji, a i człowiek się coraz wrażliwszy robi... :D

Choć z tego co widzę w Twoim temacie w przywitaniu, to sam już masz okazji i źródeł wiele ;)

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak to czasem bywa - przeglądam kilka stron w temacie, od e-baya począwszy i zawsze coś fajnego siedzi. Człowiek kupuje - i się cieszy. Tylko portfel trochę boli pod koniec miesiąca :) Poluję teraz na Aurorę 88, Watermana W5, ale dziś zobaczyłem Monteverde Invicta black i... ja chcę je mieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dlatego powiadam : zboki! Kto normalny chadza z 3 piórami do pracy? Gdzie czekaja na niego kolejne 3? A w domu tez ze 2-3? O tych tylko co piszą. 

Jak niektórzy pieski na spacer to my kazde żywe piórko wyprowadzamy na kartke papieru! Hej! 

No właśnie, kto normalny? Jak można nosić ze sobą mniej niż 5 piór?  :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej dwa to mam zawsze w marynarce lub fartuchu. Reszta jeździ w piórnikach w plecaku. A pozostałe czekają w domu. Podobno noszę ze sobą za dużo piór, ale nie walczę z tym. Nie uważam, by te 6 - 7 sztuk źle o mnie świadczyło ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ołówki. przy sobie noszę trzy versatile 5201, z trzema wkładami: 3H, HB i 7B.

 

 

 

Słabo. Jego nie przebijecie. :P

Pióra swoją drogą, ale jak on poupychał po kieszeniach te wszystkie pudełka? :blink:

 

ograniczyłem liczbę piór, jak przestałem używać zasobnika trzydniowego US Army i przerzuciłem się na torbę polową Royal Army.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo. Jego nie przebijecie. :P

Pióra swoją drogą, ale jak on poupychał po kieszeniach te wszystkie pudełka? :blink:

 

Przebiję, nie ma strachu. Policzyłem swoje pióra, które codziennie mam ze sobą. Wyszło mi... 54. No, ale ja noszę teczkę ;)

Edytowano przez adamon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamon :o

ale wszystkimi piszesz??

W zasadzie tak (tylko kilka mam niezatankowanych, bo nie mogę się zdecydować na kolor), tyle że nie naraz. Jednymi piszę częściej, innymi rzadziej, rzecz jasna. Po prostu jak przyjdzie humor, tak wybieram pióro i atrament.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...