Skocz do zawartości

ZIELONY SOSNOWY - Nicpoń + sensacyjne odkrycie


visvamitra

ZIELONY SOSNOWY  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?

    • TAK
    • NIE
    • TRUDNO POWIEDZIEĆ
      0


Polecane posty

uuu nawet mnie kręci ta laska :D

 

ale wesoły wieczór dzisiaj... :D

:roflmho:

 

 

biedny ten, kto zechce poczytać nasze opinie o atramencie Nicponia! :D rozjechałyśmy też trochę visvamitrze recenzję, a taka dobra była, zielona taka.

 

Coś się dziś forumowe baby rozbestwiają... :bunny01:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko kochana, ja tu wchodzę, poczytać o tej pięknej zieleni chcę, a tu jakieś usta, biusty, picie atramentu i kobitki udające zawstydzone  :ph34r:

 

Nie wiem co bierzecie, ale podzielcie się albo bierzcie połowę :D  :rechot:

Edytowano przez iAndrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Odkopałem dzisiaj nieużywane od miesiące pióro Haolilai 908 napełnione Zielonym Sosnowym. Czas uzupełnić recenzję o kilka uwag.

 

Zacznę od tego, że Zielony Sosnowy jest kolorem fascynującym i niezwykle udanym. Po miesiącu nieużyuwania pióro wystartowało od razu. Dzisiaj pisałem w notatniku Esquisse z sieci E'Leclerc (satynowany papier 80 g). Miałem go ze sobą w dobrze nasłonecznionym pomieszczeniu i aż przetrałem oczy, kiedy zauważyłem jak silnie Zielony Sosnowy lśni pod poewnymi kontami. Spójrzcie sami.

 

7aet.jpg

 

7aet.jpg

 

Ten efekt bardzo mi się podoba. Nicpoń - jur maj master.

 

Tu Zielony Sosnowy wygląda niewinnie:

 

p5gb.jpg

 

Mawia się, że nie ma róży bez kolców. Coś w tym jest. Po miesiącu nieużywania stalówka Haolilai wygląda tak:

 

mwq1c.jpg

 

Nie ma w tym nic zdrożnego, ot cienka warstwa zaschła na stalówce. Ale zawsze można się do czegoś przyczepić ;)

 

Podkreślam jednak, że pióro zaczęło pisać od razu po przyłożeniu do kartki. Swoją drogą jest to chyba najlepiej piszący "chińczyk" w mojej kolekcji. Ta stalówka może zawstydzić stalowe stalówki Watermana i Sheaffera. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: To wypełzanie na stalówkę zauważyłem już dawno, w niektórych piórkach nie występuje w innych pojawia się po około 2-3 tygodniach. Ale kolor był na tyle udany że dołączył do "palety". 

Niestety teraz znowu będę miał trochę pracy przez kolejne tygodnie, ale mam nadzieję że uda mi się popracować na kolejnymi kolorami :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...