Skocz do zawartości

dzień dobry


lavinia

Polecane posty

dziękuję za przyjęcie do tak zacnego grona

 

na imię mam Dorota, zarejestrowałam się przede wszystkim w celu uzyskania rzetelnych informacji dot piór wiecznych

 

jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch ekskluzywnych piór, o których bardzo mało wiem

 

tu mam nadzieję znależć pomoc i ewentualnie również poradę w wycenie, gdybym zdecydowała się na sprzedaż

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, kupować chcę również, jednak chyba bardziej interesują mnie starsze egzemplarze, muszę poczytać i dokształcić się.

Gdy oglądam aukcje zawsze stare pióra podobają mi się najbardziej, mają tę duszę, to coś, co sprawia, że można nimi pisać poematy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum, rozgość się i czuj jak u siebie w domu.

faktycznie stajnią się możesz pochwalić nielichą, choć akurat Waterman Edson to nie mój styl, a Toscanini nie mój zasięg finansowy ;-). Mistrza Artura wolę słuchać na płytach... winylowych ;-)

Edytowano przez MarcinEck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, płyty winylowe to genialna sprawa :)

 

i żeby wyjaśnić z tymi piórami - nie kupiłam ich, "odziedziczyłam" je przy podziale majątku, dlatego też zastanawiam się wciąż, czy je zostawić i delektować się ich pięknem, czy jednak sprzedać i kupić sobie coś mniej imponującego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, płyty winylowe to genialna sprawa :)

 

i żeby wyjaśnić z tymi piórami - nie kupiłam ich, "odziedziczyłam" je przy podziale majątku, dlatego też zastanawiam się wciąż, czy je zostawić i delektować się ich pięknem, czy jednak sprzedać i kupić sobie coś mniej imponującego

Ja bym poczekał, zastanowił się, popróbował innych piórek i dopiero wtedy zdecydował...

Bo inaczej to wiesz, zasmakujesz w piórach i potem będziesz sobie "pluła w brodę", że się pozbyłas ekskluzywnych piór...

A płyty winylowe to ja mam jeszcze z czasów kiedy innych nie było...;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...