Skocz do zawartości

Pomógłby mi ktoś w doborze pióra?


Polecane posty

Kasiu i drodzy uzytkownicy, mam jeszcze jedna ciekawostke, pioro dzis wyjalem drugi raz, skowki na gore raczej zakladal nie bede :D nie chce rysek, jestem esteta:)

ale wzialem pioro pod ostre swiatlo bo mam mala nerwice natrect i mowie sobie : sprawdze czy nie ma ryski zadnej, a tak jak mowie, ani nie kladlem piora na biorku ani nigdzie, nie chce ferowac, ale uwazam,ze ktos w sklepie moj egzemplarz ogladal, ryski drobne sa z kazdej strony, niektore maja ok 1cm oczywiscie w normalnym swietle nie bedzie tego widac,ale wiem ze sa) :D co robic? nie udowodnie pewnie teraz,ze to nie ja, i w ogole ceregiele z odsylaniem :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu i drodzy uzytkownicy, mam jeszcze jedna ciekawostke, pioro dzis wyjalem drugi raz, skowki na gore raczej zakladal nie bede :D nie chce rysek, jestem esteta:)

ale wzialem pioro pod ostre swiatlo bo mam mala nerwice natrect i mowie sobie : sprawdze czy nie ma ryski zadnej, a tak jak mowie, ani nie kladlem piora na biorku ani nigdzie, nie chce ferowac, ale uwazam,ze ktos w sklepie moj egzemplarz ogladal, ryski drobne sa z kazdej strony, niektore maja ok 1cm oczywiscie w normalnym swietle nie bedzie tego widac,ale wiem ze sa) :D co robic? nie udowodnie pewnie teraz,ze to nie ja, i w ogole ceregiele z odsylaniem :D

No cóż, nikt perfekcjonistom oraz dotkniętym natręctwami nie obiecywal, że zycie bedzie łatwe  :D

Edytowano przez tsyrawe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm :D jescze jeden mankament, moja stalówka jest delikatnie przesunieta w lewo w sensie jakby wykrecona w jedna ze stron. Czy to dla tego,ze pisze pod ukosem i ona sie przystosowala do mojego pisania? Nie widac jakos super tej niescislosci ale jesli to defekt to bede wkurzony :D:) po prostu stalówka nie jest równiutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być równo.chociaz ja mam taką w Prelude od nowości i nie przeszkadza mi to w niczym, nie chciało mi sie odyłać i tak już zostało. ale Prelude to jednak inna półka i inna cena ;)

 

(mam taką wizję jak o 5 rano domciok siedzi z lupą przy stole, z zapaloną lampą halogenową i egzaminuje ryski/pyłki/plamki na swoim piórze ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...