Skocz do zawartości

Z pewna niesmialoscia


Mahboobathi

Polecane posty

 

Poki co mam niepiszacego Parkera, ochote na piora, ktore wyjme z etui i beda od razu pisaly, lekko, bez skrobania, bez wysilku i do tego atramenty w zwariowanych kolorach. Czy chce duzo?

Na początku wszyscy szukają jednego, konkretnego pióra, a kończy się na tym, że w wątku "Jakie pióro dzisiaj kupiłeś" jest się bardzo aktywnym.

Miłego pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej-hej :)

 

Marzy mi sie (...) ladny atrament w kolorze blekitnej laguny, choc jak zerknelam na atramenty diamine (zerkanie trwalo caly wieczor) to lista kolorow zwiekszyla sie jakos niebezpiecznie..

Rozumiem Cię w 100% - zastanawiałam się nad Asa Blue i Majestic Blue, a na listę "Do kupienia" trafiło jeszcze kilka innych (w tym Blue Lagoon ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Skoro Ty jako osoba z medycznym wykształceniem nie masz pomysłu na leczenie piórozy to wszyscy jesteśmy straceni.

Tylko czy my chcemy się z tego wyleczyć? :D

  

Jest to na pewno fajny bzik, powrot do swiata, ktory minal/ mija, gdy ludzie pisali pieknie, kaligrafia byla sztuka i swiadczyla o dobrym wychowaniu..osoba piszaca piorem ma klase, co tu duzo mowic, a pioroza...sympatyczna, nawet jesli ostro przrbiegajaca :)

Dzień Dobry Wieczór... :)

Dzien dobry bardzo :)

  

Hej-hej :)

 

Rozumiem Cię w 100% - zastanawiałam się nad Asa Blue i Majestic Blue, a na listę "Do kupienia" trafiło jeszcze kilka innych (w tym Blue Lagoon ;))

Mam ji ja na liscie Blue lagoon, ale musze doczytac, jak sie zachowuje, zanim kupie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa złośliwość rzeczy martwych, jak mniemam. tak samo jest z samochodami, jak tak to szwankuje, ale kiedy się wybrać do mechanika, to nawet zatarty silnik krokowy nagle ożywa.

pewnie tak,

poczynilam juz duze kroki, by znalezc LEPSZEGO nastepce Urbana, a on pisze jak ideal! tylko ciezki mi jest to jego wada wrodzona...

Zwykle tak sie dzieje, ze sprzety do wywalenia na zlom jakiegos powera dostaja...nie wiem, co o tym sadzic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? To uzaleznienie jest takie fajowskie! Hehehehehe ;):P:rolleyes:

Jeszcze powitanie oczywiście, Witaj Elu!

 

 

Pomysl z psychiatra juz zarzucony :)

Wczoraj przegladalam watek o atramentach, chciejlista zrobila sie niebezpiecznie dluga, a czesc zostala wykreslona po obejrzeniu i przeczytaniu opinii...No i nauka kaligrafii mi sie zamarzyla :D

 

Witaj :)

Edytowano przez Mahboobathi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z psychiatra juz zarzucony :)

Wczoraj przegladalam watek o atramentach, chciejlista zrobila sie niebezpiecznie dluga, a czesc zostala wykreslona po obejrzeniu i przeczytaniu opinii...No i nauka kaligrafii mi sie zamarzyla :D

 

Witaj :)

Ja bym Ci Elu polecał Pelikana 4001 Turquoise... ma błękit karaibskiej laguny a kosztuje śmiesznie mało i jest bardzo dobrej jakości. Chyba Akszugor niedawno publikował test...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

witaj na forum - życzę dalszej przyjemności z pobytu tutaj.

Nie wiem, po co ja w ogole weszlam na to forum. Weszlam i wpadlam.

Witaj :)

  

Ja bym Ci Elu polecał Pelikana 4001 Turquoise... ma błękit karaibskiej laguny a kosztuje śmiesznie mało i jest bardzo dobrej jakości. Chyba Akszugor niedawno publikował test...

Czytalam ten opis, o ile kolor atramentu w probach kleksowych jest ok, to tekst napisany nim jakos mnie nie zachecil. Idzie do mnie atrament Watermana Havana cos i jakis niebieski, poki co mam naboje do odczarowanego Parkera..choc w miedzyczasie doszedl do mnie Lamy alstar kupiony, by czyms w ogole pisac i......przepadlam. Nie wiedzialam, ze mozna tak lekko pisac piorem, jestem pod wrazeniem... Czytam watki o kaligrafii, to bylo kiedys moje marzenie pieknie pisac, zycie zweryfikowalo marzenia, ale teraz do nich powracam, czas je zaczac realizowac, bo kiedy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...