Skocz do zawartości

Prośba o identyfikację/doradztwo w sprawie starych piór i długopisów


Polecane posty

Te safety są ładne, nawet, jeśli nie okażą się MB. ;) Mam do tego słabość, odkąd mniej więcej umiem to uruchomić.

Morrison piękny.

Skyline na 7 zdjęciu raczej na części, ale jakby co - mam potencjalnych biorców.

Co by tu jeszcze... Świetne ołówki.

Generalnie, pióra w raczej kiepskim stanie, ale modele bliżej średniej i średnio-wysokiej, niż niskiej półki. Sporą część dałoby się jeszcze uruchomić.

Szkoda, że nie masz skuwki do Duofolda z drugiej tacki, spływak ze stalówką może być łatwiej upolować.

 

Ten Imperial to na podpuchę, czy też nic o nim nie wiesz? ;)

Pewnie "czwóreczka". Nie widzę ślepej skuwki, więc pewnie na naboje.

Ten zestaw z giloszem z drugiego zdjęcia jest interesujący. Ma jakąś nazwę?

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjęcie od góry, po samej lewej - długopis (albo ołówek, nie widzę końcówki) Waterman CF. Swoją drogą nie chciałbyś może go przekazać w dobre ręce, do swojego kuzyna pióra CF? :D

Edytowano przez Zero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alveryn tam sa chyba 2 skyline'ny obok siebie? jeden bez klipsa.

skąd wiesz,ze pióro jest na czesci, nie widzac sekcji i stalki?

Widzę, chodziło mi o oba.

Piszę, że raczej na części - zależy, w jakim stanie są bebechy. Jedna skuwka bez klipsa, druga też do poważnej ingerencji, bo cap-top odstaje w charakterystyczny sposób. Albo jest nie do końca przykręcony, albo mu "zjadło" gwint. Można spróbować zrobić z dwóch skuwek jedną kompletną.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...