Jump to content

Witam wszystkich


reer

Recommended Posts

Chciałbym oficjalnie przywitać ze społecznością forum, która zawsze w razie potrzeby mi pomaga. Także napiszę coś o sobie.

Mam na imię Kamil. Aktualnie jestem studentem ostatniego roku kierunku Inżynieria Materiałowa ze specjalnością Stale i Stopy Specjalne AGH (mam nadzieję, że za niedługo będę miał przyjemność przedstawić się Wam jako doktorant tego kierunku). 

Nie mogę niestety pochwalić się ani szczególnie wielką wiedzą na temat piór wiecznych (jestem początkujący w temacie ale bardzo nim zafascynowany), ani dużą ich kolekcją.

Z mojej strony zawsze mogę pomóc w zakresie metaloznawstwa (jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek by potrzebował dowiedzieć się coś więcej na ten temat). Jestem też w stanie pomóc w zakresie coraz bardziej popularnych ostatnio e-papierosów (pracuję dorywczo w sklepie z e-papierosami) i wydaje mi się, że z tego tematu mam dość dobrą wiedzę.

Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Wieczór... :)

A jak u ciebie z wiedzą o stopach na stalówki? ;)

Co to wiedzy o materiałach na stalówki to jeszcze się nie orientowałem w temacie ale na pewno szybko to nadrobię, ew. podpytam moich mentorów na uczelni. Jedno co na pierwszy rzut oka zwróciło moją uwagę, to to że wszędzie jeśli jest opis o stalowych stalówkach to piszą, że są ze stali szlachetnej. Nie istnieje coś takiego jak stal szlachetna, a jedynie ew. stal nierdzewiejąca tudzież trudnordzewiejąca. Są to zazwyczaj stale z dużą zawartością chromu czy niklu. Ale co do bardziej szczegółowej wiedzy to postaram się jak najszybciej dowiedzieć.

 

 

Witaj Kamilu. Pewnie niejeden z Forumowiczów będzie chciał skorzystac z Twojej wiedzy...

Na razie pochwal sie twoim "parkiem maszynowym". Napisz czym piszesz, ewentualnie zamieść zdjęcia

Napisz jakie pióro Ci sie marzy...

Jak na razie nie miałem fenomenalnej kolekcji. W liceum używałem Parkera  Reflex i muszę przyznać, że całkiem przyjemnie i miękko się nim pisało, niestety dokonał już swojego żywota. Teraz mam Faber Castell Basic, choć i to pióro niestety na razie jest w rozsypce (mam nadzieję, że ożyje znów) ze stalówką F i muszę przyznać, że jak dla mnie jest fenomenalne, ciężkie, masywne (czuje się je w ręce). Co do przyszłych planów to pewnie najszybciej będzie to Faber Castell Loom tylko waham się pomiędzy F a EF. 

 

 

Siemanko. Słyszałem że na agh macie dobrą geologię.

 

Też tak słyszałem. Dziewczyna kumpla studiuje geologię to mogę j ą podpytać co i jak  ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...